AC Sparta Praha

Rozšíření prodejních míst i platby v aplikaci

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Ostatní

16. 2. 2016 | 13:00zpět na seznam novinek

Tradiční zápasový magazín Sparta do toho! se dočká se začátkem jarní části ročníku 2015/2016 změn. Konkrétně se jedná o zpoplatnění v klubové mobilní aplikaci, ale také rozšíření prodejních míst před a během samotných utkání. Rozsah magazínu, ani cena se nemění.

Magazín Sparta do toho! vychází tradičně na všechny domácí zápasy v SYNOT lize a také na zápasy evropských soutěží. Na ligová utkání je rozsah osmdesát stran, na evropské zápasy o polovinu méně. Cena zůstává stejná, tedy 25 a 20 korun.

Magazín je možné zakoupit přímo na stadionu v den zápasu a po spuštění oficiální mobilní aplikace minulý rok v létě bylo možné jej získat právě prostřednictvím aplikace. Celou podzimní část jste měli možnost v aplikaci číst SDT! zdarma. To se ale od jarní části mění.

Po splnění všech podmínek totiž byly schválené platby jak pro telefony či tablety využívající operační systém Android, tak pro systém iOS. Jak tedy nově získat v aplikaci magazín?

Android

Cena za magazín je 25 korun a pro nákup je nutné být v aplikaci přihlášený přes sparťanský účet (registrace probíhá přímo v mobilní aplikaci). Samotná platba probíhá přes Google účet a funguje stejně jako nákupy v jiných aplikacích pro operační systém Android. Veškeré zakoupené magazíny přes váš Google účet vám zajistí, že budete mít již koupený magazín k dispozici na všech zařízeních.

iOS

U tohoto operačního systému jsou určité rozdíly. Magazín stojí 0,99€ (cca 27 korun, záleží na aktuálním kurzu). Důvodem je, že v App Store nelze platit v českých korunách a právě částka 0,99€ je nejnižší možnou částkou, kterou lze nastavit. Pro nákup magazínu přes App Store není nutné být přihlášený pomocí sparťanského účtu do aplikace jako takové, jelikož platby se provádí přes tzv. Apple ID, které každý uživatel potřebuje pro užívání telefonu či tabletu od Apple.

Magazíny zakoupené pod tímto Apple ID poté budete mít k dispozici na všech zařízeních, na kterých se přihlásíte pod stejným účtem. Pokud využíváte aplikaci na zařízeních s iOS i Androidem, je možné zakoupené magazíny mít na obou platformách. Stačí být přihlášený do sparťanské aplikace pod svým „Sparta účtem“ a propojit jej se svým Apple ID, což lze snadno udělat v nastavení sparťanské aplikace. Magazíny se poté automaticky synchronizují a budou dostupné na obou platformách.

Pro obě platformy platí, že držitelé Zlatých permanentek mají magazín zdarma po zadání informací z permanentky v aplikaci.

Rozšíření prodejních míst

Tradiční tištěná verze se nijak nemění. I během jarní části ji budete moci zakoupit v den zápasu přímo na stadionu na Letné. Změn se ale dočkají prodejní místa, kterých bude více a poznáte je podle speciálních „stánků“, u kterých bude od zápasu s Mladou Boleslaví vždy minimálně jeden oficiální prodejce.

Prodejní místa budou následovná – směrem od metra Hradčanská před vstupem do restaurace McDonald’s, prostor před Fanshopem (tradiční místo z předchozích měsíců) a také nově před vchodem č. 3. a vchodem č. 4. Magazíny si bude také možno zakoupit na stáncích Fan Shopu přímo v areálu stadionu.

Magazíny bude možné sehnat také přímo ve Fanshopu a e-shopu, kde budete mít možnost zakoupit SDT! i po zápasech do vyprodání zásob. Magazíny bude dále možné zakoupit na tradičním místě jen pár metrů od pokladny č. 1, kde má své místo pan Švejda, jenž se po výkopu utkání přesouvá před tiskové centrum.

Novinkou bude, že magazíny seženete také během zápasu či poločasové přestávky uvnitř stadionu. Prodejci se během úvodního poločasu přesunou k výtahové šachtě u sektoru A6 hlavní tribuny, na vchodech 2 a 3 pak ke stánkům s občerstvením s udírnou (béžové kontejnery) i nad schody u vchodu č. 4. Pokud tedy nestihnete zakoupit magazín před zápasem, můžete si jej obstarat na těchto místech až do padesáté minuty zápasu.

Držitelé Zlatých permanentek mají i nadále možnost vyzvedávat si magazín na pokladně 1A.

Máte zájem stát se oficiálním prodejcem?

Pokud chcete pomáhat při prodeji magazínů, můžete se stát oficiálním prodejcem sparťanských magazínů. Můžete být součásti Sparty a zároveň si přivydělat formou brigády. V případě, že máte zájem stát se prodejcem, napište mail na adresu eisner@sparta.czzcentrum@sparta.cz a dozvíte se více informací o případné spolupráci.

 

 • Sparta do toho!; Magazín; Stánek
 • SDT; Obálka; Magazín; Sparta do toho; Zdeněk Ščasný
 • SDT; Obálka; Magazín; Sparta do toho
 • Magazín; Sparta do toho! obálka, SDT
 • Kehinde Fatai, SDT!; obálka, magazín, sparta do toho
 • SDT!; Sparta do toho! magazín, obálka, 16/15
 • SDT, Magazín, Sparta do toho!, olomouc

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Kulich ACS rudo-zlatý bambule

  490 Kč

  Kup

 • Zimní vesta Nike ACS černá

  2090 Kč

  Kup

 • Povlečení kostka pro dospělé

  1150 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři