AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
FK Jablonec

4. květen GENERALI Arena, 17:30

Koupit vstupenku

Nové video

Další aktuální videa

Novinky

Další zprávy

Zápasy

  • 4. květen
    4. květen proti FK Jablonec Semifinále - MOL Cup GENERALI Arena, 17:30 Koupit vstupenku
  • 7. květen
    7. květen proti FC Slovan Liberec 28. kolo - SYNOT liga ČTsport GENERALI Arena, 15:45
  • 11. květen
    11. květen proti FC Zbrojovka Brno 29. kolo - SYNOT liga Stadion Srbská, 18:15
  • 14. květen
    14. květen proti FC Vysočina Jihlava 30. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 15:30
  • 8. květen
    8. květen proti Bohemians Praha 1905 31. kolo - Juniorská liga Čechie Uhříněves, 11:00
  • 16. květen
    16. květen proti SK Dynamo Č. Budějovice 32. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 13:00
  • 19. květen
    19. květen proti 1. SC Znojmo 30. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 13:00
  • 30. květen
    30. květen proti FK Teplice 34. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 13:00
  • 7. květen
    7. květen proti Bohemians Praha 18. kolo - Ženy - I. liga Prosek, 10:30
  • 14. květen
    14. květen proti SK Slavia Praha 19. kolo - Ženy - I. liga Horní Počernice, 11:30
  • 28. květen
    28. květen proti 1.FC Slovácko 20. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 14:00
  • 4. květen
    4. květen proti FC Tempo Praha 20. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 18:15
  • 15. květen
    15. květen proti 1. FK Příbram 21. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Na Litavce, 11:45
  • 22. květen
    22. květen proti FC Viktoria Plzeň 22. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 28. květen
    28. květen proti FC Písek 13. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Burkertova UMT, 17:30
  • 5. červen
    5. červen proti FC Rokycany 14. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 11. červen
    11. červen proti FC MAS Táborsko 12. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Bydlinského, 11:45
  • 4. květen
    4. květen proti FC Tempo Praha 20. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 16:30
  • 15. květen
    15. květen proti 1. FK Příbram 21. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Na Litavce, 10:00
  • 22. květen
    22. květen proti FC Viktoria Plzeň 22. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 28. květen
    28. květen proti FC Písek 13. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Burkertova UMT, 15:45
  • 5. červen
    5. červen proti FC Rokycany 14. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 11. červen
    11. červen proti FC MAS Táborsko 12. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Bydlinského, 10:00
  • 3. květen
    3. květen proti FK Pardubice Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Ohrazenice, 17:15
  • 8. květen
    8. květen proti FK Teplice Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Bystřany, 12:00
  • 14. květen
    14. květen proti 1. FK Příbram Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Na Litavce, 00:00
  • 21. květen
    21. květen proti SK Slavia Praha Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Vladivostocká, 00:00
  • 28. květen
    28. květen proti FK Pardubice Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 4. červen
    4. červen proti FC Hradec Králové Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Háječek, 00:00
  • 11. červen
    11. červen proti FK Teplice Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 3. květen
    3. květen proti FK Pardubice Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Ohrazenice, 15:30
  • 8. květen
    8. květen proti FK Teplice Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Bystřany, 10:15
  • 14. květen
    14. květen proti 1. FK Příbram Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Na Litavce, 00:00
  • 21. květen
    21. květen proti SK Slavia Praha Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Vladivostocká, 00:00
  • 28. květen
    28. květen proti FK Pardubice Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 4. červen
    4. červen proti FC Hradec Králové Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Háječek, 00:00
  • 11. červen
    11. červen proti FK Teplice Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 8. květen
    8. květen proti Bohemians Praha 1905 22. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 12:15
  • 22. květen
    22. květen proti SK Slavia Praha 24. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Vladivostocká, 17:00
  • 25. květen
    25. květen proti FK Jablonec 23. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 16:15
  • 29. květen
    29. květen proti FK Baník Sokolov 25. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 12:15
  • 4. červen
    4. červen proti FC Hradec Králové 26. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Bavlna, 12:15
  • 12. červen
    12. červen proti 1. FK Příbram 14. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 12:15
  • 8. květen
    8. květen proti Bohemians Praha 1905 22. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 22. květen
    22. květen proti SK Slavia Praha 24. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Vladivostocká, 15:00
  • 25. květen
    25. květen proti FK Jablonec 23. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 14:00
  • 29. květen
    29. květen proti FK Baník Sokolov 25. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 4. červen
    4. červen proti FC Hradec Králové 26. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Bavlna, 10:00
  • 12. červen
    12. červen proti 1. FK Příbram 14. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 3. květen
    3. květen proti 1.FC Slovácko 32. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Vaníčkova, 13:00
  • 7. květen
    7. květen proti FC Zbrojovka Brno 31. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Mariánské náměstí 3, 13:00
  • 21. květen
    21. květen proti FK Teplice 33. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Na Stínadlech, 11:00
  • 25. květen
    25. květen proti FK Mladá Boleslav 34. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Vaníčkova, 11:00
  • 28. květen
    28. květen proti FC Vysočina Jihlava 35. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Vaníčkova, 11:00
  • 4. červen
    4. červen proti FC Slovan Liberec 36. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 MěS Jeronýmova, 10:15

Zápasy

Sociální sítě

Fan Shop

  • Replika domácího dresu 2015-2017

    1190 Kč

    Kup

  • Odznak Srňa

    25 Kč

    Kup

  • Povlečení trio - dospělé

    1150 Kč

    Kup

  • Školní batoh velký

    1190 Kč

    Kup

Generální partner Synot tip
Hlavní partneři
Premium partner