AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
1.FC Slovácko

30. červenec GENERALI Arena, 20:15 |

Koupit vstupenku

100 let-ná

Nové video

Další aktuální videa

Novinky

  • 27. 7.

    Budinský do Bohemians

    Slovenský brankář Viktor Budinský se připravuje s Bohemians, kluby jednají o hostování

  • 26. 7.

    Zlepšit výkon do odvety

    Trenér Zdeněk Ščasný po úvodním zápase třetího předkola Ligy mistrů

  • 25. 7.

    Využít zkušenosti

    Bořek Dočkal před úvodním zápasem třetího předkola Ligy mistrů

  • 25. 7.

    Pracovitý a kreativní soupeř

    Zdeněk Ščasný před úvodním zápasem třetího předkola Ligy mistrů

  • 23. 7.

    Hodně práce na 3-5-2

    Zdeněk Ščasný hovoří o uplynulé letní přípravě i tříobráncovém systému, který se svým týmem piloval

  • 25. 7.

    Nejdůležitější zápas sezony

    Steaua prochází složitým obdobím, ztratila důležité hráče, na Letnou ale přijíždí odhodlaná porvat se o úspěch

  • 18. 7.

    Vstupenky na Steauu

    Ceny vstupenek na domácí zápas 3. předkola Ligy mistrů začínají na 400 Kč, permanentkáři mají vstup zdarma

  • 22. 7.

    Budinský sparťanem

    Slovenský brankář Viktor Budinský podepsal smlouvu se Spartou

  • 22. 7.

    Do všeho vletím jako blázen

    Martin Frýdek se vypořádal se zdravotními problémy, svůj styl hry ale měnit nehodlá

  • 21. 7.

    Nový venkovní dres

    Dočkal, Lafata a spol. do nadcházející sezony vstoupí s novou sadou venkovních dresů – jsou bílé s modrými detaily

Další zprávy

Zápasy

  • 30. červenec
    30. červenec proti 1.FC Slovácko 1. kolo - SYNOT liga ČTsport GENERALI Arena, 20:15 Koupit vstupenku
  • 3. srpen
    3. srpen proti FC Steaua Bukurešť 3. předkolo - Liga mistrů Arena Nationala, 19:45 Koupit vstupenku
  • 7. srpen
    7. srpen proti FK Teplice 2. kolo - SYNOT liga Stínadla, 19:00
  • 13. srpen
    13. srpen proti Bohemians Praha 1905 3. kolo - SYNOT liga Ďolíček, 00:00
  • 20. srpen
    20. srpen proti FK Jablonec 4. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 27. srpen
    27. srpen proti FK Dukla Praha 5. kolo - SYNOT liga Juliska, 00:00
  • 10. září
    10. září proti FK Mladá Boleslav 6. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 17. září
    17. září proti FC Fastav Zlín 7. kolo - SYNOT liga Stadion Letná, 00:00
  • 24. září
    24. září proti SK Slavia Praha 8. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 1. říjen
    1. říjen proti FC Zbrojovka Brno 9. kolo - SYNOT liga Stadion Srbská, 00:00
  • 15. říjen
    15. říjen proti FC Vysočina Jihlava 10. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 22. říjen
    22. říjen proti FC Viktoria Plzeň 11. kolo - SYNOT liga Doosan Arena, 00:00
  • 29. říjen
    29. říjen proti 1. FK Příbram 12. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 5. listopad
    5. listopad proti FC Slovan Liberec 13. kolo - SYNOT liga U Nisy, 00:00
  • 19. listopad
    19. listopad proti MFK OKD Karviná 14. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 26. listopad
    26. listopad proti FC Hradec Králové 15. kolo - SYNOT liga Malšovický stadion, 00:00
  • 3. prosinec
    3. prosinec proti FK Teplice 16. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 18. únor
    18. únor proti Bohemians Praha 1905 17. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 25. únor
    25. únor proti FK Jablonec 18. kolo - SYNOT liga Stadion Střelnice, 00:00
  • 4. březen
    4. březen proti FK Dukla Praha 19. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 11. březen
    11. březen proti FK Mladá Boleslav 20. kolo - SYNOT liga Městský stadion, 00:00
  • 18. březen
    18. březen proti FC Fastav Zlín 21. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 1. duben
    1. duben proti SK Slavia Praha 22. kolo - SYNOT liga Eden, 00:00
  • 8. duben
    8. duben proti FC Zbrojovka Brno 23. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 15. duben
    15. duben proti FC Vysočina Jihlava 24. kolo - SYNOT liga Stadion Jiráskova ul., 00:00
  • 22. duben
    22. duben proti FC Viktoria Plzeň 25. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 29. duben
    29. duben proti 1. FK Příbram 26. kolo - SYNOT liga U Litavky, 00:00
  • 6. květen
    6. květen proti FC Slovan Liberec 27. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 13. květen
    13. květen proti MFK OKD Karviná 28. kolo - SYNOT liga Městský stadion, 00:00
  • 20. květen
    20. květen proti FC Hradec Králové 29. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 27. květen
    27. květen proti 1.FC Slovácko 30. kolo - SYNOT liga Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, 00:00
  • 31. červenec
    31. červenec proti FK Fotbal Třinec 1. kolo - Juniorská liga Stadion Rudolfa Labaje, 11:00
  • 8. srpen
    8. srpen proti FK Teplice 2. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 15. srpen
    15. srpen proti Bohemians Praha 1905 3. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 22. srpen
    22. srpen proti FK Jablonec 4. kolo - Juniorská liga ZŠ Mozartova, 14:00
  • 29. srpen
    29. srpen proti FK Dukla Praha 5. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 11. září
    11. září proti FK Mladá Boleslav 6. kolo - Juniorská liga MěS Mladá Boleslav, 11:00
  • 19. září
    19. září proti SK Dynamo Č. Budějovice 7. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 25. září
    25. září proti SK Slavia Praha 8. kolo - Juniorská liga SC Horní Počernice, 10:15
  • 3. říjen
    3. říjen proti FC Zbrojovka Brno 9. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 16. říjen
    16. říjen proti FC Vysočina Jihlava 10. kolo - Juniorská liga MěS, Jiráskova 69, 11:00
  • 24. říjen
    24. říjen proti FC Viktoria Plzeň 11. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 31. říjen
    31. říjen proti 1. FK Příbram 12. kolo - Juniorská liga Na Litavce, 14:30
  • 7. listopad
    7. listopad proti FC Slovan Liberec 13. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 21. listopad
    21. listopad proti MFK OKD Karviná 14. kolo - Juniorská liga Kovona Karviná, 11:00
  • 28. listopad
    28. listopad proti FC Hradec Králové 15. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 4. prosinec
    4. prosinec proti FK Teplice 16. kolo - Juniorská liga 1.FC Dubí-Pozorka, 10:30
  • 19. únor
    19. únor proti Bohemians Praha 1905 17. kolo - Juniorská liga Lokomotiva Vršovice, 17:00
  • 26. únor
    26. únor proti FK Jablonec 18. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 5. březen
    5. březen proti FK Dukla Praha 19. kolo - Juniorská liga Juliska, 17:00
  • 12. březen
    12. březen proti FK Mladá Boleslav 20. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 19. březen
    19. březen proti SK Dynamo Č. Budějovice 21. kolo - Juniorská liga SCM Mladé, 17:00
  • 2. duben
    2. duben proti SK Slavia Praha 22. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 9. duben
    9. duben proti FC Zbrojovka Brno 23. kolo - Juniorská liga MěFS Srbská, 17:00
  • 16. duben
    16. duben proti FC Vysočina Jihlava 24. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 23. duben
    23. duben proti FC Viktoria Plzeň 25. kolo - Juniorská liga Luční, 17:00
  • 30. duben
    30. duben proti 1. FK Příbram 26. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 7. květen
    7. květen proti FC Slovan Liberec 27. kolo - Juniorská liga MěS Jeronýmova, 17:00
  • 14. květen
    14. květen proti MFK OKD Karviná 28. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 21. květen
    21. květen proti FC Hradec Králové 29. kolo - Juniorská liga Bavlna, 17:00
  • 28. květen
    28. květen proti FK Fotbal Třinec 30. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 14. srpen
    14. srpen proti FC Hradec Králové 1. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 14:30
  • 21. srpen
    21. srpen proti FC Zbrojovka Brno 2. kolo - Ženy - I. liga Rosice, 16:30
  • 28. srpen
    28. srpen proti FC Viktoria Plzeň 3. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 11:00
  • 3. září
    3. září proti SK Slavia Praha 4. kolo - Ženy - I. liga Xaverov, 14:00
  • 11. září
    11. září proti FK Dukla Praha 5. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 15:00
  • 24. září
    24. září proti 1.FC Slovácko 6. kolo - Ženy - I. liga Širůch - St. Město, 13:30
  • 1. říjen
    1. říjen proti FC Slovan Liberec 7. kolo - Ženy - I. liga Hrádek nad Nisou, 10:30
  • 8. říjen
    8. říjen proti FC Hradec Králové 8. kolo - Ženy - I. liga Nový Hradec Králové, 14:00
  • 16. říjen
    16. říjen proti FC Zbrojovka Brno 9. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 15:00
  • 29. říjen
    29. říjen proti FC Viktoria Plzeň 10. kolo - Ženy - I. liga Plzeň, Luční, 12:00
  • 6. listopad
    6. listopad proti SK Slavia Praha 11. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 11:00
  • 26. únor
    26. únor proti FK Dukla Praha 12. kolo - Ženy - I. liga Areál ERZET, 13:30
  • 19. březen
    19. březen proti 1.FC Slovácko 13. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 14:00
  • 25. březen
    25. březen proti FC Slovan Liberec 14. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 10:30

Momentálně nemáme zadané žádné zápasy.

Momentálně nemáme zadané žádné zápasy.

Momentálně nemáme zadané žádné zápasy.

Momentálně nemáme zadané žádné zápasy.

Momentálně nemáme zadané žádné zápasy.

Momentálně nemáme zadané žádné zápasy.

Momentálně nemáme zadané žádné zápasy.

Zápasy

Sociální sítě

Fan Shop

  • Replika domácího dresu 2015-2017

    1190 Kč

    Kup

  • Odznak Srňa

    25 Kč

    Kup

  • Povlečení trio - dospělé

    1150 Kč

    Kup

  • Školní batoh velký

    1190 Kč

    Kup

Hlavní partneři
Premium partner