AC Sparta Praha
FK Jablonec
AC Sparta Praha

13th September Střelnice, 15:00 |

Fixtures

  • 13th September
    13th September vs FK Jablonec 6. kolo - SYNOT liga Střelnice, 15:00
  • 17th September
    17th September vs Asteras Tripolis F.C. Group stage - Europa League Theodoros Kolokotronis Stadium, 21:05
  • 19th September
    19th September vs SK Sigma Olomouc 7. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 23rd September
    23rd September vs FK Králův Dvůr 3rd Round - Czech FA Cup Fotbalový stadion Králův Dvůr, 16:30
  • 26th September
    26th September vs SK Slavia Praha 8. kolo - SYNOT liga Eden, 00:00
  • 1st October
    1st October vs APOEL Nikósia Group stage - Europa League Letná Stadium, 19:00
  • 3rd October
    3rd October vs 1.FC Slovácko 9. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 17th October
    17th October vs 1. FK Příbram 10. kolo - SYNOT liga Energon arena, 00:00
  • 22nd October
    22nd October vs Schalke 04 Group stage - Europa League Veltins-Arena, 19:00
  • 24th October
    24th October vs Bohemians Praha 1905 11. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 31th October
    31th October vs FC Viktoria Plzeň 12. kolo - SYNOT liga Doosan arena, 00:00
  • 5th November
    5th November vs Schalke 04 Group stage - Europa League Letná Stadium, 21:05
  • 7th November
    7th November vs FK Teplice 13. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 21st November
    21st November vs FC Slovan Liberec 14. kolo - SYNOT liga Stadion U Nisy, 00:00
  • 26th November
    26th November vs Asteras Tripolis F.C. Group stage - Europa League Letná Stadium, 19:00
  • 28th November
    28th November vs FC Zbrojovka Brno 15. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 5th December
    5th December vs FC Baník Ostrava 16. kolo - SYNOT liga Městský stadion Ostrava, 00:00
  • 10th December
    10th December vs APOEL Nikósia Group stage - Europa League GSP Stadium, 21:05
  • 6th September
    6th September vs FC Baník Ostrava 7. kolo - Junior league Bazaly, 10:30
  • 14th September
    14th September vs FC Vysočina Jihlava 8. kolo - Junior league TC Strahov, 13:00
  • 21st September
    21st September vs FC Zbrojovka Brno 9. kolo - Junior league Srbská, 15:00
  • 5th October
    5th October vs FK Mladá Boleslav 11. kolo - Junior league TC Strahov, 13:00
  • 11th October
    11th October vs FC Slovan Liberec 12. kolo - Junior league U Nisy, 13:00
  • 19th October
    19th October vs FC Viktoria Plzeň 13. kolo - Junior league TC Strahov, 13:00
  • 25th October
    25th October vs 1. SC Znojmo 14. kolo - Junior league MěS Znojmo, 14:30
  • 2nd November
    2nd November vs Bohemians Praha 1905 15. kolo - Junior league TC Strahov, 13:00
  • 8th November
    8th November vs SK Dynamo Č. Budějovice 16. kolo - Junior league SCM Mladé, 11:00
  • 16th November
    16th November vs 1. FK Příbram 17. kolo - Junior league TC Strahov, 13:00
  • 23rd November
    23rd November vs FK Dukla Praha 18. kolo - Junior league ZŠ Mikulova, 13:30
  • 30th November
    30th November vs FC Hradec Králové 19. kolo - Junior league TC Strahov, 13:00
  • 6th September
    6th September vs SK Slavia Praha 4. kolo - Ladies - 1st division TC Strahov, 11:00
  • 13th September
    13th September vs FK Dukla Praha 5. kolo - Ladies - 1st division ????, 00:00
  • 26th September
    26th September vs SK DFO Pardubice 6. kolo - Ladies - 1st division TC Strahov, 11:00
  • 3rd October
    3rd October vs FC Viktoria Plzeň 7. kolo - Ladies - 1st division ???, 14:30
  • 11th October
    11th October vs FC Slovan Liberec 8. kolo - Ladies - 1st division ???, 00:00
  • 18th October
    18th October vs Bohemians Praha 9. kolo - Ladies - 1st division Prosek, 10:30
  • 31th October
    31th October vs 1.FC Slovácko 10. kolo - Ladies - 1st division TC Strahov, 14:30
  • 8th November
    8th November vs SK Slavia Praha 11. kolo - Ladies - 1st division ???, 00:00
  • 5th September
    5th September vs SK Slavia Praha 5. kolo - U12 Bohemia league, group A Vladivostocká, 15:30
  • 13th September
    13th September vs SK Dynamo Č. Budějovice 6. kolo - U12 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 20th September
    20th September vs Povltavská FA 7. kolo - U12 Bohemia league, group A Štěchovice, 11:45
  • 27th September
    27th September vs SK Benešov 8. kolo - U12 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 3rd October
    3rd October vs FC Tempo Praha 9. kolo - U12 Bohemia league, group A Tempo, 13:45
  • 11th October
    11th October vs 1. FK Příbram 10. kolo - U12 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 18th October
    18th October vs FC Viktoria Plzeň 11. kolo - U12 Bohemia league, group A Vodní stavby, 12:00
  • 25th October
    25th October vs FC Písek 2. kolo - U12 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 1st November
    1st November vs FC Rokycany 3. kolo - U12 Bohemia league, group A Rokycany, 11:45
  • 8th November
    8th November vs FC MAS Táborsko 1. kolo - U12 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 5th September
    5th September vs SK Slavia Praha 5. kolo - U13 Bohemia league, group A Vladivostocká, 14:00
  • 13th September
    13th September vs SK Dynamo Č. Budějovice 6. kolo - U13 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 20th September
    20th September vs Povltavská FA 7. kolo - U13 Bohemia league, group A Štěchovice, 10:00
  • 27th September
    27th September vs SK Benešov 8. kolo - U13 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 3rd October
    3rd October vs FC Tempo Praha 9. kolo - U13 Bohemia league, group A Tempo, 12:00
  • 11th October
    11th October vs 1. FK Příbram 10. kolo - U13 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 18th October
    18th October vs FC Viktoria Plzeň 11. kolo - U13 Bohemia league, group A Vodní stavby, 10:15
  • 25th October
    25th October vs FC Písek 2. kolo - U13 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 1st November
    1st November vs FC Rokycany 3. kolo - U13 Bohemia league, group A Rokycany, 10:00
  • 8th November
    8th November vs FC MAS Táborsko 1. kolo - U13 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 5th September
    5th September vs SK Slavia Praha 5. kolo - U14 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 12th September
    12th September vs FK Teplice 6. kolo - U14 Bohemia league, group A Bystřany, 12:00
  • 19th September
    19th September vs FK Pardubice 7. kolo - U14 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 23rd September
    23rd September vs FK Teplice 17. kolo - U14 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 27th September
    27th September vs 1. FK Příbram 8. kolo - U14 Bohemia league, group A Na Litavce UMT, 16:45
  • 3rd October
    3rd October vs FC Hradec Králové 9. kolo - U14 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 10th October
    10th October vs FK Baník Most 10. kolo - U14 Bohemia league, group A TCM Albrechtická, 12:00
  • 17th October
    17th October vs FK Mladá Boleslav 11. kolo - U14 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 24th October
    24th October vs FC Viktoria Plzeň 12. kolo - U14 Bohemia league, group A Luční UMT, 12:00
  • 28th October
    28th October vs FK Pardubice 18. kolo - U14 Bohemia league, group A Ohrazenice UMT, 12:00
  • 31th October
    31th October vs SK Dynamo Č. Budějovice 13. kolo - U14 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 8th November
    8th November vs FK Ústí nad Labem 14. kolo - U14 Bohemia league, group A Městský stadion UMT, 11:45
  • 14th November
    14th November vs FK Baník Sokolov 15. kolo - U14 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 21st November
    21st November vs SK Slavia Praha 16. kolo - U14 Bohemia league, group A Vladivostocká, 12:00
  • 30th April
    30th April vs 1. FK Příbram 19. kolo - U14 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 8th May
    8th May vs FC Hradec Králové 20. kolo - U14 Bohemia league, group A Háječek, 16:30
  • 14th May
    14th May vs FK Baník Most 21. kolo - U14 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 22nd May
    22nd May vs FK Mladá Boleslav 22. kolo - U14 Bohemia league, group A Městský stadion UMT, 17:00
  • 5th September
    5th September vs SK Slavia Praha 5. kolo - U15 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 12th September
    12th September vs FK Teplice 6. kolo - U15 Bohemia league, group A Bystřany, 10:15
  • 19th September
    19th September vs FK Pardubice 7. kolo - U15 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 23rd September
    23rd September vs FK Teplice 17. kolo - U15 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 27th September
    27th September vs 1. FK Příbram 8. kolo - U15 Bohemia league, group A Na Litavce UMT, 15:00
  • 3rd October
    3rd October vs FC Hradec Králové 9. kolo - U15 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 10th October
    10th October vs FK Baník Most 10. kolo - U15 Bohemia league, group A TCM Albrechtická, 10:15
  • 17th October
    17th October vs FK Mladá Boleslav 11. kolo - U15 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 24th October
    24th October vs FC Viktoria Plzeň 12. kolo - U15 Bohemia league, group A Luční UMT, 10:15
  • 28th October
    28th October vs FK Pardubice 18. kolo - U15 Bohemia league, group A Ohrazenice UMT, 10:15
  • 31th October
    31th October vs SK Dynamo Č. Budějovice 13. kolo - U15 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 8th November
    8th November vs FK Ústí nad Labem 14. kolo - U15 Bohemia league, group A Městský stadion UMT, 10:00
  • 14th November
    14th November vs FK Baník Sokolov 15. kolo - U15 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 21st November
    21st November vs SK Slavia Praha 16. kolo - U15 Bohemia league, group A Vladivostocká, 10:15
  • 30th April
    30th April vs 1. FK Příbram 19. kolo - U15 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 8th May
    8th May vs FC Hradec Králové 20. kolo - U15 Bohemia league, group A Háječek, 16:30
  • 14th May
    14th May vs FK Baník Most 21. kolo - U15 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 21st May
    21st May vs FK Mladá Boleslav 22. kolo - U15 Bohemia league, group A Městský stadion UMT, 10:00
  • 6th September
    6th September vs FK Pardubice 5. kolo - U16 Bohemia league, group A Pardubice, 00:00
  • 13th September
    13th September vs SK Dynamo Č. Budějovice 6. kolo - U16 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 20th September
    20th September vs FC Viktoria Plzeň 7. kolo - U16 Bohemia league, group A Plzeň, 00:00
  • 27th September
    27th September vs FK Dukla Praha 8. kolo - U16 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 4th October
    4th October vs Bohemians Praha 1905 9. kolo - U16 Bohemia league, group A Bohemians, 00:00
  • 11th October
    11th October vs FK Jablonec 10. kolo - U16 Bohemia league, group A Jablonec, 00:00
  • 18th October
    18th October vs SK Slavia Praha 11. kolo - U16 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 25th October
    25th October vs FK Baník Sokolov 11. kolo - U16 Bohemia league, group A Sokolov, 00:00
  • 1st November
    1st November vs FC Hradec Králové 13. kolo - U16 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 8th November
    8th November vs 1. FK Příbram 1. kolo - U16 Bohemia league, group A Příbram, 00:00
  • 6th September
    6th September vs FK Pardubice 5. kolo - U17 Bohemia league, group A Pardubice, 10:00
  • 13th September
    13th September vs SK Dynamo Č. Budějovice 6. kolo - U17 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 20th September
    20th September vs FC Viktoria Plzeň 7. kolo - U17 Bohemia league, group A Plzeň, 10:15
  • 27th September
    27th September vs FK Dukla Praha 8. kolo - U17 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 3rd October
    3rd October vs Bohemians Praha 1905 9. kolo - U17 Bohemia league, group A Bohemians, 10:00
  • 11th October
    11th October vs FK Jablonec 10. kolo - U17 Bohemia league, group A Jablonec, 10:15
  • 18th October
    18th October vs SK Slavia Praha 11. kolo - U17 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 25th October
    25th October vs FK Baník Sokolov 12. kolo - U17 Bohemia league, group A Sokolov, 10:00
  • 1st November
    1st November vs FC Hradec Králové 13. kolo - U17 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 8th November
    8th November vs 1. FK Příbram 1. kolo - U17 Bohemia league, group A Příbram, 10:00
  • 2nd September
    2nd September vs SK Sigma Olomouc 4. kolo - U19 1st Czech division Vaníčkova, 13:30
  • 9th September
    9th September vs FC Baník Ostrava 5. kolo - U19 1st Czech division Ostrava, 14:00
  • 12th September
    12th September vs SK Slavia Praha 8. kolo - U19 1st Czech division Vaníčkova, 11:00
  • 22nd September
    22nd September vs SK Dynamo Č. Budějovice 7. kolo - U19 1st Czech division České Budějovice, 11:00
  • 26th September
    26th September vs MFK Karviná 10. kolo - U19 1st Czech division Vaníčkova, 14:30
  • 30th September
    30th September vs FK Jablonec 9. kolo - U19 1st Czech division Jablonec, 12:00
  • 3rd October
    3rd October vs FC Hradec Králové 11. kolo - U19 1st Czech division Hradec Králové, 11:00
  • 17th October
    17th October vs 1.FC Slovácko 13. kolo - U19 1st Czech division Slovácko, 13:00
  • 21st October
    21st October vs FC Zbrojovka Brno 12. kolo - U19 1st Czech division Vaníčkova, 13:00
  • 24th October
    24th October vs FK Teplice 14. kolo - U19 1st Czech division Vaníčkova, 11:00
  • 3rd November
    3rd November vs FK Mladá Boleslav 15. kolo - U19 1st Czech division Mladá Boleslav, 11:00
  • 7th November
    7th November vs FC Vysočina Jihlava 16. kolo - U19 1st Czech division Jihlava, 11:00
  • 21st November
    21st November vs 1. FK Příbram 18. kolo - U19 1st Czech division Příbram, 11:00
  • 25th November
    25th November vs FC Slovan Liberec 17. kolo - U19 1st Czech division Vaníčkova, 11:00
  • 28th November
    28th November vs FK Pardubice 20. kolo - U19 1st Czech division Vaníčkova, 11:00
  • 5th December
    5th December vs FC Fastav Zlín 21. kolo - U19 1st Czech division Zlín, 13:30
  • 20th February
    20th February vs 1. FK Příbram 37. kolo - U19 1st Czech division Vaníčkova, 00:00
  • 27th February
    27th February vs Slezský FC Opava 38. kolo - U19 1st Czech division Opava, 00:00
  • 5th March
    5th March vs Bohemians Praha 1905 22. kolo - U19 1st Czech division Vaníčkova, 00:00
  • 12th March
    12th March vs SK Sigma Olomouc 23. kolo - U19 1st Czech division Olomouc, 00:00
  • 19th March
    19th March vs FC Baník Ostrava 24. kolo - U19 1st Czech division Vaníčkova, 00:00
  • 26th March
    26th March vs FC Viktoria Plzeň 25. kolo - U19 1st Czech division Plzeň, 00:00
  • 2nd April
    2nd April vs SK Dynamo Č. Budějovice 26. kolo - U19 1st Czech division Vaníčkova, 00:00
  • 9th April
    9th April vs SK Slavia Praha 27. kolo - U19 1st Czech division Slavia, 00:00
  • 16th April
    16th April vs FK Jablonec 28. kolo - U19 1st Czech division Vaníčkova, 00:00
  • 23rd April
    23rd April vs MFK Karviná 29. kolo - U19 1st Czech division Karviná, 00:00
  • 30th April
    30th April vs FC Hradec Králové 30. kolo - U19 1st Czech division Vaníčkova, 00:00
  • 7th May
    7th May vs FC Zbrojovka Brno 31. kolo - U19 1st Czech division Brno, 00:00
  • 14th May
    14th May vs 1.FC Slovácko 32. kolo - U19 1st Czech division Vaníčkova, 00:00
  • 21st May
    21st May vs FK Teplice 33. kolo - U19 1st Czech division Teplice, 00:00
  • 25th May
    25th May vs FK Mladá Boleslav 34. kolo - U19 1st Czech division Vaníčkova, 00:00
  • 28th May
    28th May vs FC Vysočina Jihlava 35. kolo - U19 1st Czech division Vaníčkova, 00:00
  • 4th June
    4th June vs FC Slovan Liberec 36. kolo - U19 1st Czech division Liberec, 00:00

Fixtures

General Partner Synot tip
Main Partners
Premium Partner