AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
FC Zbrojovka Brno

26. duben GENERALI Arena, 17:45 |

Koupit vstupenku

Nové video

Další aktuální videa

Novinky

Další zprávy

Zápasy

  • 26. duben
    26. duben proti FC Zbrojovka Brno 25. kolo - SYNOT liga ČTsport GENERALI Arena, 17:45 Koupit vstupenku
  • 3. květen
    3. květen proti FK Mladá Boleslav 26. kolo - SYNOT liga ČTsport Městský stadion, 19:30 Koupit vstupenku
  • 9. květen
    9. květen proti FC Viktoria Plzeň 27. kolo - SYNOT liga ČTsport GENERALI Arena, 19:15 Koupit vstupenku
  • 16. květen
    16. květen proti 1.FC Slovácko 28. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 23. květen
    23. květen proti SK Dynamo Č. Budějovice 29. kolo - SYNOT liga Střelecký ostrov, 00:00
  • 30. květen
    30. květen proti Bohemians Praha 1905 30. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 27. duben
    27. duben proti SK Dynamo Č. Budějovice 32. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 13:00
  • 30. duben
    30. duben proti 1.FC Slovácko 27. kolo - Juniorská liga Kunovice, 16:00
  • 4. květen
    4. květen proti FC Zbrojovka Brno 33. kolo - Juniorská liga Srbská, 15:00
  • 7. květen
    7. květen proti FC Viktoria Plzeň 34. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 13:00
  • 11. květen
    11. květen proti FK Dukla Praha 35. kolo - Juniorská liga Juliska, 14:00
  • 18. květen
    18. květen proti FK Baumit Jablonec 36. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 13:00
  • 25. květen
    25. květen proti FK Varnsdorf 37. kolo - Juniorská liga Varnsdorf, 17:00
  • 1. červen
    1. červen proti FC Vysočina Jihlava 38. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 13:00

Momentálně nemáme zadané žádné zápasy.

  • 3. květen
    3. květen proti SK Slavia Praha 22. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Vladivostocká, 11:45
  • 10. květen
    10. květen proti FC MAS Táborsko 15. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 17. květen
    17. květen proti FC Viktoria Plzeň 16. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A VS Plzeň, 12:00
  • 24. květen
    24. květen proti 1. FK Příbram 13. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 31. květen
    31. květen proti FC Tempo Praha 14. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tempo, 12:45
  • 7. červen
    7. červen proti Povltavská FA 12. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Štěchovice, 11:45
  • 3. květen
    3. květen proti SK Slavia Praha 22. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Vladivostocká, 10:15
  • 10. květen
    10. květen proti FC MAS Táborsko 15. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 17. květen
    17. květen proti FC Viktoria Plzeň 16. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A VS Plzeň, 10:15
  • 24. květen
    24. květen proti 1. FK Příbram 13. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 31. květen
    31. květen proti FC Tempo Praha 14. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tempo, 11:00
  • 7. červen
    7. červen proti Povltavská FA 12. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Štěchovice, 10:00
  • 29. duben
    29. duben proti FK Pardubice Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Ohrazenice, 11:45
  • 2. květen
    2. květen proti SK Slavia Praha Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 9. květen
    9. květen proti FK Teplice Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Bystřany, 00:00
  • 16. květen
    16. květen proti FK Pardubice Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 23. květen
    23. květen proti 1. FK Příbram Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A UMT, 00:00
  • 30. květen
    30. květen proti FC Hradec Králové Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 6. červen
    6. červen proti SK Slavia Praha Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Vladivostocká, 00:00
  • 29. duben
    29. duben proti FK Pardubice Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Ohrazenice, 10:00
  • 2. květen
    2. květen proti SK Slavia Praha Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 9. květen
    9. květen proti FK Teplice Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Bystřany, 00:00
  • 16. květen
    16. květen proti FK Pardubice Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 23. květen
    23. květen proti 1. FK Příbram Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A UMT, 00:00
  • 30. květen
    30. květen proti FC Hradec Králové Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 6. červen
    6. červen proti SK Slavia Praha Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Vladivostocká, 00:00
  • 3. květen
    3. květen proti Bohemians Praha 1905 22. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 12:00
  • 9. květen
    9. květen proti FK Baumit Jablonec 23. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 12:00
  • 17. květen
    17. květen proti SK Slavia Praha 24. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Vladivostocká, 17:00
  • 24. květen
    24. květen proti FK Viktoria Žižkov 25. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 12:00
  • 27. květen
    27. květen proti FC Slovan Liberec 15. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Městský stadion, 13:00
  • 31. květen
    31. květen proti FC Hradec Králové 26. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Bavlna, 12:15
  • 7. červen
    7. červen proti 1. FK Příbram 14. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 12:00
  • 3. květen
    3. květen proti Bohemians Praha 1905 22. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 9. květen
    9. květen proti FK Baumit Jablonec 23. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 17. květen
    17. květen proti SK Slavia Praha 24. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Vladivostocká, 15:00
  • 24. květen
    24. květen proti FK Viktoria Žižkov 25. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 27. květen
    27. květen proti FC Slovan Liberec 15. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Městský stadion, 11:00
  • 31. květen
    31. květen proti FC Hradec Králové 26. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Bavlna, 10:00
  • 7. červen
    7. červen proti 1. FK Příbram 14. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 28. duben
    28. duben proti SK Dynamo Č. Budějovice 29. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Mladé, 11:00
  • 2. květen
    2. květen proti SK Slavia Praha 30. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Vaníčkova, 14:00
  • 9. květen
    9. květen proti FK Baumit Jablonec 31. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Mozartova, 11:00
  • 13. květen
    13. květen proti FK Teplice 36. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Vaníčkova, 11:00
  • 16. květen
    16. květen proti MFK Karviná 32. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Vaníčkova, 14:30
  • 20. květen
    20. květen proti Slezský FC Opava 33. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 U koupaliště, 13:00
  • 27. květen
    27. květen proti FC Viktoria Plzeň 28. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Vaníčkova, 13:00
  • 30. květen
    30. květen proti FC Zbrojovka Brno 34. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Vaníčkova, 13:00
  • 3. červen
    3. červen proti FK Mladá Boleslav 37. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 MěS, 11:00
  • 6. červen
    6. červen proti FC Hradec Králové 22. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Vaníčkova, 13:00

Zápasy

Sociální sítě

Fan Shop

  • Šála trio

    290 Kč

    Kup

  • Replika domácího dresu

    1190 Kč

    Kup

  • Triko Nike L36ENDY

    590 Kč

    Kup

  • Školní batoh velký

    999 Kč

    Kup

Hlavní partneři
Premium partner