AC Sparta Praha
FC Hradec Králové
AC Sparta Praha

4. duben Všesportovní stadion, 14:30

Koupit vstupenku

Nové video

Další aktuální videa

Novinky

Další zprávy

Zápasy

  • 4. duben
    4. duben proti FC Hradec Králové 22. kolo - SYNOT liga Všesportovní stadion, 14:30 Koupit vstupenku
  • 11. duben
    11. duben proti SK Slavia Praha 23. kolo - SYNOT liga ČTsport GENERALI Arena, 19:15 Koupit vstupenku
  • 15. duben
    15. duben proti FK Baumit Jablonec Čtvrtfinále - Pohár FAČR Střelnice, 00:00
  • 18. duben
    18. duben proti FC Slovan Liberec 24. kolo - SYNOT liga ČTsport U Nisy, 20:15
  • 25. duben
    25. duben proti FC Zbrojovka Brno 25. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 2. květen
    2. květen proti FK Mladá Boleslav 26. kolo - SYNOT liga Městský stadion, 00:00
  • 9. květen
    9. květen proti FC Viktoria Plzeň 27. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 16. květen
    16. květen proti 1.FC Slovácko 28. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 23. květen
    23. květen proti SK Dynamo Č. Budějovice 29. kolo - SYNOT liga Střelecký ostrov, 00:00
  • 30. květen
    30. květen proti Bohemians Praha 1905 30. kolo - SYNOT liga GENERALI Arena, 00:00
  • 9. duben
    9. duben proti FC Hradec Králové 28. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 13:00
  • 13. duben
    13. duben proti FC Slovan Liberec 29. kolo - Juniorská liga Jeronýmova, 13:00
  • 16. duben
    16. duben proti FK Mladá Boleslav 30. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 13:00
  • 20. duben
    20. duben proti SK Slavia Praha 31. kolo - Juniorská liga Horní Počernice, 17:00
  • 27. duben
    27. duben proti SK Dynamo Č. Budějovice 32. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 13:00
  • 30. duben
    30. duben proti 1.FC Slovácko 27. kolo - Juniorská liga Staré Město, 16:00
  • 4. květen
    4. květen proti FC Zbrojovka Brno 33. kolo - Juniorská liga Srbská, 15:00
  • 7. květen
    7. květen proti FC Viktoria Plzeň 34. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 13:00
  • 11. květen
    11. květen proti FK Dukla Praha 35. kolo - Juniorská liga Juliska, 14:00
  • 18. květen
    18. květen proti FK Baumit Jablonec 36. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 13:00
  • 25. květen
    25. květen proti FK Varnsdorf 37. kolo - Juniorská liga Varnsdorf, 17:00
  • 1. červen
    1. červen proti FC Vysočina Jihlava 38. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 13:00
  • 19. duben
    19. duben proti 1.FC Slovácko 14. kolo - Ženy - I. liga Šardice, 14:30
  • 5. duben
    5. duben proti FC Písek 18. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Městský sportovní areál, 15:45
  • 12. duben
    12. duben proti FC Rokycany 19. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 18. duben
    18. duben proti SK Dynamo Č. Budějovice 20. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A SCM Složiště, 11:45
  • 26. duben
    26. duben proti Bohemians Praha 1905 21. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 2. květen
    2. květen proti SK Slavia Praha 22. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Vladivostocká, 11:45
  • 10. květen
    10. květen proti FC MAS Táborsko 15. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 17. květen
    17. květen proti FC Viktoria Plzeň 16. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A VS Plzeň, 12:00
  • 24. květen
    24. květen proti 1. FK Příbram 13. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 31. květen
    31. květen proti FC Tempo Praha 14. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tempo, 12:45
  • 7. červen
    7. červen proti Povltavská FA 12. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Štěchovice, 11:45
  • 5. duben
    5. duben proti FC Písek 18. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Městský sportovní areál, 14:00
  • 12. duben
    12. duben proti FC Rokycany 19. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 18. duben
    18. duben proti SK Dynamo Č. Budějovice 20. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A SCM Složiště, 10:00
  • 26. duben
    26. duben proti Bohemians Praha 1905 21. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 2. květen
    2. květen proti SK Slavia Praha 22. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Vladivostocká, 10:15
  • 10. květen
    10. květen proti FC MAS Táborsko 15. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 17. květen
    17. květen proti FC Viktoria Plzeň 16. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A VS Plzeň, 10:15
  • 24. květen
    24. květen proti 1. FK Příbram 13. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 31. květen
    31. květen proti FC Tempo Praha 14. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tempo, 11:00
  • 7. červen
    7. červen proti Povltavská FA 12. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Štěchovice, 10:00
  • 4. duben
    4. duben proti FK Teplice Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 11. duben
    11. duben proti FK Pardubice Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Ohrazenice, 00:00
  • 18. duben
    18. duben proti 1. FK Příbram Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 25. duben
    25. duben proti FC Hradec Králové Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Háječek, 00:00
  • 2. květen
    2. květen proti SK Slavia Praha Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 9. květen
    9. květen proti FK Teplice Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Bystřany, 00:00
  • 16. květen
    16. květen proti FK Pardubice Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 23. květen
    23. květen proti 1. FK Příbram Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A UMT, 00:00
  • 30. květen
    30. květen proti FC Hradec Králové Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 6. červen
    6. červen proti SK Slavia Praha Nadstavbová část - Česká liga žáků U14, sk. A Vladivostocká, 00:00
  • 4. duben
    4. duben proti FK Teplice Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 11. duben
    11. duben proti FK Pardubice Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Ohrazenice, 00:00
  • 18. duben
    18. duben proti 1. FK Příbram Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 25. duben
    25. duben proti FC Hradec Králové Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Háječek, 00:00
  • 2. květen
    2. květen proti SK Slavia Praha Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 9. květen
    9. květen proti FK Teplice Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Bystřany, 00:00
  • 16. květen
    16. květen proti FK Pardubice Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 23. květen
    23. květen proti 1. FK Příbram Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A UMT, 00:00
  • 30. květen
    30. květen proti FC Hradec Králové Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 00:00
  • 6. červen
    6. červen proti SK Slavia Praha Nadstavbová část - Česká liga žáků U15, sk. A Vladivostocká, 00:00
  • 5. duben
    5. duben proti FK Mladá Boleslav 18. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 15:00
  • 12. duben
    12. duben proti SK Dynamo Č. Budějovice 19. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A SCM Složiště, 13:15
  • 15. duben
    15. duben proti FC Viktoria Plzeň 17. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Luční, 16:15
  • 19. duben
    19. duben proti FK Pardubice 20. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 12:00
  • 25. duben
    25. duben proti FK Dukla Praha 21. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Zátopkova, 12:30
  • 3. květen
    3. květen proti Bohemians Praha 1905 22. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 12:00
  • 9. květen
    9. květen proti FK Baumit Jablonec 23. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 12:00
  • 17. květen
    17. květen proti SK Slavia Praha 24. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Vladivostocká, 17:00
  • 24. květen
    24. květen proti FK Viktoria Žižkov 25. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 12:00
  • 27. květen
    27. květen proti FC Slovan Liberec 15. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Městský stadion, 13:00
  • 31. květen
    31. květen proti FC Hradec Králové 26. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Bavlna, 12:15
  • 7. červen
    7. červen proti 1. FK Příbram 14. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 12:00
  • 12. duben
    12. duben proti SK Dynamo Č. Budějovice 19. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A SCM Složiště, 11:00
  • 15. duben
    15. duben proti FC Viktoria Plzeň 17. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Luční, 14:00
  • 19. duben
    19. duben proti FK Pardubice 20. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 25. duben
    25. duben proti FK Dukla Praha 21. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Zátopkova, 10:15
  • 29. duben
    29. duben proti FK Mladá Boleslav 18. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 13:00
  • 3. květen
    3. květen proti Bohemians Praha 1905 22. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 9. květen
    9. květen proti FK Baumit Jablonec 23. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 17. květen
    17. květen proti SK Slavia Praha 24. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Vladivostocká, 15:00
  • 24. květen
    24. květen proti FK Viktoria Žižkov 25. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 27. květen
    27. květen proti FC Slovan Liberec 15. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Městský stadion, 11:00
  • 31. květen
    31. květen proti FC Hradec Králové 26. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Bavlna, 10:00
  • 7. červen
    7. červen proti 1. FK Příbram 14. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 4. duben
    4. duben proti SK Sigma Olomouc 26. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Vaníčkova, 13:00
  • 8. duben
    8. duben proti 1. FK Příbram 42. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Na Litavce, 11:00
  • 11. duben
    11. duben proti FC Baník Ostrava 27. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Radvanice, 14:00
  • 18. duben
    18. duben proti FC Viktoria Plzeň 28. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Vaníčkova, 13:00
  • 25. duben
    25. duben proti SK Dynamo Č. Budějovice 29. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Mladé, 11:00
  • 2. květen
    2. květen proti SK Slavia Praha 30. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Vaníčkova, 13:00
  • 9. květen
    9. květen proti FK Baumit Jablonec 31. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Mozartova, 11:00
  • 13. květen
    13. květen proti FK Teplice 36. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Vaníčkova, 11:00
  • 16. květen
    16. květen proti MFK Karviná 32. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Vaníčkova, 14:30
  • 23. květen
    23. květen proti Slezský FC Opava 33. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 U koupaliště, 11:00
  • 30. květen
    30. květen proti FC Zbrojovka Brno 34. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Vaníčkova, 13:00
  • 3. červen
    3. červen proti FK Mladá Boleslav 37. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 MěS, 11:00
  • 6. červen
    6. červen proti FC Hradec Králové 22. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Vaníčkova, 13:00

Zápasy

Sociální sítě

Fan Shop

  • Šála trio

    290 Kč

    Kup

  • Replika domácího dresu

    1190 Kč

    Kup

  • Triko Nike L36ENDY

    590 Kč

    Kup

  • Školní batoh velký

    999 Kč

    Kup

Hlavní partneři
Premium partner