AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
BSC Young Boys

2. říjen Stadio Letná, 19:00

Koupit vstupenku

Nové video

Další aktuální videa

Novinky

Další zprávy

Zápasy

  • 2. říjen
    2. říjen proti BSC Young Boys Základní skupina - Evropská liga Stadio Letná, 19:00 Koupit vstupenku
  • 5. říjen
    5. říjen proti FC Slovan Liberec 10. kolo - Synot liga GENERALI Arena, 15:30 Koupit vstupenku
  • 18. říjen
    18. říjen proti FC Zbrojovka Brno 11. kolo - Synot liga ČTsport Stadion Srbská, 20:15
  • 23. říjen
    23. říjen proti ŠK Slovan Bratislava Základní skupina - Evropská liga Pasienky, 19:00
  • 26. říjen
    26. říjen proti FK Mladá Boleslav 12. kolo - Synot liga ČTsport GENERALI Arena, 15:45
  • 1. listopad
    1. listopad proti FC Viktoria Plzeň 13. kolo - Synot liga Doosan Arena, 00:00
  • 6. listopad
    6. listopad proti ŠK Slovan Bratislava Základní skupina - Evropská liga Stadion Letná, 21:05
  • 8. listopad
    8. listopad proti 1.FC Slovácko 14. kolo - Synot liga Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, 00:00
  • 18. listopad
    18. listopad proti 1. FK Příbram 4. kolo - Pohár České pošty Energon Aréna, 18:00
  • 22. listopad
    22. listopad proti SK Dynamo Č. Budějovice 15. kolo - Synot liga GENERALI Arena, 00:00
  • 27. listopad
    27. listopad proti SSC Napoli Základní skupina - Evropská liga Stadion Letná, 19:00
  • 29. listopad
    29. listopad proti FC Vysočina Jihlava 16. kolo - Synot liga Stadion v Jiráskově ulici, 00:00
  • 4. prosinec
    4. prosinec proti 1. FK Příbram 4. kolo - Pohár České pošty Tréninkové centrum Strahov, 13:30
  • 11. prosinec
    11. prosinec proti BSC Young Boys Základní skupina - Evropská liga Stade de Suisse, 21:05
  • 6. říjen
    6. říjen proti SK Slavia Praha 13. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 13:00
  • 13. říjen
    13. říjen proti SK Dynamo Č. Budějovice 14. kolo - Juniorská liga České Budějovice, 13:00
  • 20. říjen
    20. říjen proti FC Zbrojovka Brno 15. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 13:00
  • 27. říjen
    27. říjen proti FC Viktoria Plzeň 16. kolo - Juniorská liga Luční, 14:30
  • 3. listopad
    3. listopad proti FK Dukla Praha 17. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 13:00
  • 10. listopad
    10. listopad proti FK Baumit Jablonec 18. kolo - Juniorská liga Mozartova, 14:00
  • 17. listopad
    17. listopad proti SK Slovan Varnsdorf 19. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 13:00
  • 24. listopad
    24. listopad proti FC Baník Ostrava 20. kolo - Juniorská liga Aréna Vítkovice, 13:00
  • 1. prosinec
    1. prosinec proti FK Teplice 21. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 13:00
  • 23. únor
    23. únor proti 1. FK Příbram 22. kolo - Juniorská liga Příbram, 00:00
  • 2. březen
    2. březen proti FC MAS Táborsko 23. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 00:00
  • 9. březen
    9. březen proti Bohemians Praha 1905 24. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 00:00
  • 16. březen
    16. březen proti FK Třinec 25. kolo - Juniorská liga Třinec, 00:00
  • 23. březen
    23. březen proti 1. SC Znojmo 26. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 00:00
  • 30. březen
    30. březen proti 1.FC Slovácko 27. kolo - Juniorská liga Slovácko, 00:00
  • 6. duben
    6. duben proti FC Hradec Králové 28. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 00:00
  • 13. duben
    13. duben proti FC Slovan Liberec 29. kolo - Juniorská liga Liberec, 00:00
  • 16. duben
    16. duben proti FK Mladá Boleslav 30. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 00:00
  • 20. duben
    20. duben proti SK Slavia Praha 31. kolo - Juniorská liga Slavia, 00:00
  • 27. duben
    27. duben proti SK Dynamo Č. Budějovice 32. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 00:00
  • 4. květen
    4. květen proti FC Zbrojovka Brno 33. kolo - Juniorská liga Brno, 00:00
  • 7. květen
    7. květen proti FC Viktoria Plzeň 34. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 00:00
  • 11. květen
    11. květen proti FK Dukla Praha 35. kolo - Juniorská liga Dukla, 00:00
  • 18. květen
    18. květen proti FK Baumit Jablonec 36. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 00:00
  • 25. květen
    25. květen proti SK Slovan Varnsdorf 37. kolo - Juniorská liga Varnsdorf, 00:00
  • 1. červen
    1. červen proti FC Vysočina Jihlava 38. kolo - Juniorská liga TC Strahov, 00:00
  • 5. říjen
    5. říjen proti SK DFO Pardubice 6. kolo - Ženy - I. liga SK Lázně Bohdaneč, 11:00
  • 8. říjen
    8. říjen proti Gintra Universitetas 16/32 - UEFA Women's Champions League Siauliai central stadium, 17:00
  • 11. říjen
    11. říjen proti 1.FC Slovácko 7. kolo - Ženy - I. liga Tréninkové hřiště Letná, 15:30
  • 15. říjen
    15. říjen proti Gintra Universitetas 16/32 - UEFA Women's Champions League GENERALI Arena, 18:00
  • 19. říjen
    19. říjen proti Bohemians Praha 8. kolo - Ženy - I. liga Tréninkové hřiště Letná, 15:00
  • 2. listopad
    2. listopad proti FC Slovan Liberec 9. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 16:30
  • 8. listopad
    8. listopad proti FC Hradec Králové 10. kolo - Ženy - I. liga SK Slávia Hradec Králové, 14:00
  • 16. listopad
    16. listopad proti FC Viktoria Plzeň 11. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 16:30
  • 22. listopad
    22. listopad proti SK Slavia Praha 12. kolo - Ženy - I. liga UMT Eden, 14:00
  • 5. říjen
    5. říjen proti SK Dynamo Č. Budějovice 9. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 12. říjen
    12. říjen proti Bohemians Praha 1905 10. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Loko Vršovice, 16:15
  • 19. říjen
    19. říjen proti SK Slavia Praha 11. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 25. říjen
    25. říjen proti 1. FK Příbram 2. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A UMT, 11:45
  • 2. listopad
    2. listopad proti FC Tempo Praha 3. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 9. listopad
    9. listopad proti Povltavská FA 1. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 5. říjen
    5. říjen proti SK Dynamo Č. Budějovice 9. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 12. říjen
    12. říjen proti Bohemians Praha 1905 10. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Loko Vršovice, 14:30
  • 19. říjen
    19. říjen proti SK Slavia Praha 11. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 25. říjen
    25. říjen proti 1. FK Příbram 2. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A UMT, 10:00
  • 2. listopad
    2. listopad proti FC Tempo Praha 3. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 9. listopad
    9. listopad proti Povltavská FA 1. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 4. říjen
    4. říjen proti 1. FK Příbram 9. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 11. říjen
    11. říjen proti FC Hradec Králové 10. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Háječek, 12:00
  • 18. říjen
    18. říjen proti FK Baník Most 11. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 25. říjen
    25. říjen proti SK Slavia Praha 12. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 28. říjen
    28. říjen proti FK Teplice 18. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Bystřany, 12:00
  • 1. listopad
    1. listopad proti FK Baník Sokolov 13. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 9. listopad
    9. listopad proti SK Dynamo Č. Budějovice 14. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A SCM Složiště Mladé, 11:45
  • 15. listopad
    15. listopad proti FC Viktoria Plzeň 15. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 23. listopad
    23. listopad proti FK Pardubice 16. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Ohrazenice, 12:00
  • 4. říjen
    4. říjen proti 1. FK Příbram 9. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 11. říjen
    11. říjen proti FC Hradec Králové 10. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Háječek, 10:15
  • 18. říjen
    18. říjen proti FK Baník Most 11. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 26. říjen
    26. říjen proti SK Slavia Praha 12. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 28. říjen
    28. říjen proti FK Teplice 18. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Bystřany, 10:15
  • 1. listopad
    1. listopad proti FK Baník Sokolov 13. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 9. listopad
    9. listopad proti SK Dynamo Č. Budějovice 14. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A SCM Složiště Mladé, 10:00
  • 15. listopad
    15. listopad proti FC Viktoria Plzeň 15. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 23. listopad
    23. listopad proti FK Pardubice 16. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Ohrazenice, 10:00
  • 4. říjen
    4. říjen proti Bohemians Praha 1905 9. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Loko Vršovice, 12:15
  • 11. říjen
    11. říjen proti FK Baumit Jablonec 10. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tanvald, 12:30
  • 19. říjen
    19. říjen proti SK Slavia Praha 11. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 12:00
  • 25. říjen
    25. říjen proti FK Viktoria Žižkov 12. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Satalice, 12:45
  • 2. listopad
    2. listopad proti FC Hradec Králové 13. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 12:00
  • 8. listopad
    8. listopad proti 1. FK Příbram 1. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A UMT, 12:15
  • 4. říjen
    4. říjen proti Bohemians Praha 1905 9. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Loko Vršovice, 10:00
  • 11. říjen
    11. říjen proti FK Baumit Jablonec 10. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tanvald, 10:15
  • 19. říjen
    19. říjen proti SK Slavia Praha 11. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:30
  • 26. říjen
    26. říjen proti FK Viktoria Žižkov 12. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A ZŠ Mozartova, 10:15
  • 2. listopad
    2. listopad proti FC Hradec Králové 13. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 8. listopad
    8. listopad proti 1. FK Příbram 1. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A UMT, 10:00
  • 4. říjen
    4. říjen proti SK Slavia Praha 9. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 SC Horní Počernice, 11:00
  • 11. říjen
    11. říjen proti FK Baumit Jablonec 10. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 TC Strahov, 11:00
  • 17. říjen
    17. říjen proti MFK Karviná 11. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Bažantice, 11:00
  • 25. říjen
    25. říjen proti Slezský FC Opava 12. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 TC Strahov, 14:30
  • 29. říjen
    29. říjen proti 1. FK Příbram 21. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 TC Strahov, 11:00
  • 1. listopad
    1. listopad proti FC Zbrojovka Brno 13. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Sparta Brno, 13:00
  • 8. listopad
    8. listopad proti FC Hradec Králové 1. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Slavia HK, 11:00
  • 15. listopad
    15. listopad proti FK Teplice 15. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Anger, 11:00
  • 22. listopad
    22. listopad proti FK Mladá Boleslav 16. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 TC Strahov, 11:00
  • 29. listopad
    29. listopad proti Bohemians Praha 1905 38. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 TC Strahov, 11:00
  • 6. prosinec
    6. prosinec proti FC Slovan Liberec 39. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Jeronýmova, 11:00

Zápasy

Sociální sítě

Fan Shop

  • Pamětní medaile mistři - pozlacená

    390 Kč

    Kup

  • DVD Double 2013-14

    150 Kč

    Kup

  • Triko Mistři 36

    590 Kč

    Kup

  • Šála DOUBLE 13/14

    350 Kč

    Kup

Hlavní partneři
Premium partner