25. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A 2016/2017

Horní Počernice, 28. 5. 2017 | 14:00

SK Slavia Praha 1:2 (0:1) AC Sparta Praha U16

Očima asistenta trenéra Martina Bubeníka:

"Ve vyrovnaném zápase nám vyšel úvod, kdy se po našem tlaku trefil po centru Bláha v šesté minutě. Poté naše aktivita lehce ovadla a Slavia se dostala do hry. Po zbytek poločasu se hrálo mezi vápny bez větších příležitostí.

Do druhého poločasu vstoupila lépe Slavia, když se v 50. minutě ve vápně obtočil s míčem Zeronik a střelou k tyči vyrovnal na 1:1. Gól nás na chvíli opařil, to ale netrvalo dlouho a začali jsme ohrožovat soupeřovu branku, za zmínku stojí Pudhorockého střela z 66. minuty, kterou vykopl na brankové čáře obránce. V 75. minutě pak dorážka Kozáka z malého vápna zamířila těsně vedle.

Nakonec jsme se zaslouženě dočkali, v 85. minutě minutě zahrával standardní situaci Hapal, jeho přetažený centr si našel ve výskoku Hložek a hlavou skóroval.

Musím pochválit kluky že šli za vítězstvím až do poslední chvíle a nevzdali to po několika neproměněných šancích."