18. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A 2016/2017

Tréninkové centrum mládeže Strahov, 9. 4. 2017 | 12:15

AC Sparta Praha U16 7:0 (4:0) FK Pardubice

Očima trenéra Havlíčka:

"Od začátku utkání jsme měli herní převahu. V 11. minutě si naběhl za obranu na přesný míč Pudhorockého Bláha a bylo to 1:0. Druhý gól vstřelil Pudhorocký po ideální zpětné přihrávce od Čejky. Po podobné akci jsme přidali i třetí branku, kdy našel přesně Adam Gabriel opět Bláhu. Ve 40. minutě se nejlépe v pokutovém území orientoval Adam Gabriel a pohotově zakončil na 4:0.

Druhý poločas měl podobný charakter jako ten první. V 50. minutě se po ukázkové křídelní akci prosadil Hložek. 5:0. O tři minuty později napřáhl z 20m střídající Hapal a bylo to 6:0. Na konečných 7:0 uzavřel skóre ze samostatného nájezdu Szewieczek.

Odehráli jsme velice podařené utkání, ve kterém jsme dominovali. V útočné fázi se nám dařilo a kdybychom proměnili ještě některé šance, skóre mohlo být ještě vyšší."