15. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A 2016/2017

SCM Mladé, 5. 4. 2017 | 13:15

SK Dynamo Č. Budějovice 0:8 (0:4) AC Sparta Praha U16

Očima trenéra Havlíčka:

"Utkání v Českých Budějovicích pro nás začalo velice dobře, hned v první minutě hlavičkoval těsně vedle Hložek. Měli jsme velkou převahu a už ve 20. minutě to bylo po brankách Hapala a Kozáka 2:0. Do poločasu ještě přidal dva zásahy Šimon Gabriel. 4:0.

Druhý poločas jsme opět kontrolovali hru, drželi míč a vytvářeli si mnoho příležitostí ke skórování. V 50. minutě se po ideální přihrávce Pudhorockého prosadil Hložek. Na 6:0 po totožné souhře navýšil Gelashvili. V závěru utkání se ještě dvakrát prosadil střídající Bláha a tak se skóre zastavilo na stavu 8:0.

Předvedli jsme kvalitní výkon. Nicméně máme ještě rezervy v herním projevu v celém utkání. Představoval bych si, že ještě budeme více dominovat."