Ženy Sparty zvítězily nad Radešínskou Svratkou 2:0

31. 3. 2001 | 18:04zpět na seznam novinek
Nové Město na Moravě/Praha – Třetí jarního vítězství v první fotbalové lize žen a tedy stoprocentní bodový zisk – taková je bilance vedoucího družstva soutěže Sparty Praha po sobotním vítězství nad Radešínskou Svratkou 2:0 v Novém Městě na Moravě. Oba góly zařídila Došková. „V útoku a v obraně to bylo z naší strany v první půli trochu pohodlné, proto jsme museli dát o přestávce hlavy dohromady. Když ve druhé půli zaznamenala Došková druhou branku, družstvo jsme prostřídali,“ konstatoval trenér sparťanek Dušan Žovinec. Radešínská Svratka – Sparta Praha 0:2 (0:1). Branky Sparty: 2 Došková. Sestava Sparty: Taušová – Fuchsová (70. Mašková), Kohoutová, Heroldová (71. Češpivová), Ambrožová – Mázlová, Ščasná (73. Čiberová), Záhoříková, Macková – Zuzaníková, Došková (75. Marková). Sparťanské fotbalistky absolvují další ligové střetnutí už tuto neděli na domácí půdě ve Vraňanech, když ve 14.00 nastoupí proti nepříjemnému celku DFC Praha. Autobus tentokrát neodjíždí od stadionu