Vysoká výhra starších dorostenek nad Plzní

28. 8. 2017 | 13:00zpět na seznam novinek

Ve třetím kole 1. ligy dorostenek se střetla na Strahově družstva, která měla po dvou odehraných zápasech plný počet bodů.

Začátek utkání nám vyšel na jedničku. Rychlými brankami jsme již v 18. minutě vedli 4:0 a do konce poločasu dalšími třemi brankami stanovili skóre na 7:0. K vidění byly krásné góly a velká převaha sparťanských hráček. O převaze našeho týmu svědčí i poměr rohových kopů (11:0), a střel na branku (19:1).

Do druhého poločasu trenér využil střídání všech náhradnic, hra již nebyla tak pohledná, ale přesto se stálou převahou (střely 13:3) přidali další dvě branky.

AC Sparta Praha WU18 - FC Viktoria Plzeň WU18 9:1 (7:0)

Branky: 2., 13. 24. a 41. Prokůpková, 18. a 35. Khýrová, 6. Dvořáková, 39. Cvrčková, 71. Šubrtová - 51. Michalcová