V sobotu velká bitva o ženský titul
Úvod - Novinky - Zpravodajství - Ženy
Ještě jste v této sezoně nevyrazili podpořit sparťanské fotbalistky v jejich ligových bojích? Teď je ta pravá příležitost. V nejdůležitějším zápase sezony změří svěřenkyně Dušana Žovince síly se Slavií v rámci přímého souboje o mistrovský titul.
Karty jsou rozdány jasně – pokud sparťanské fotbalistky dosáhnou na jakýkoliv bodový zisk, stanou se mistryněmi sezony 2011/2012!
Výhra i remíza znamená jistotu prvního místa už před posledním ligovým kolem. Prohra o jednu branku dává v závěrečném zúčtování taktéž větší šanci Spartě, naopak prohra o tři branky by znamenala takřka jisté zklamání.
Zápas sezony odehrají sparťanky proti Slavii již tuto sobotu 26.5. od 14 hodin na hřišti v Horních Měcholupech (ul. Hornoměcholupská 300, mapa zde: http://www.mapy.cz/s/3Vvl).
Přijďte je v zápase roku podpořit i vy! My jsme Sparta!
Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.




