Starší žákyně vysoko zvítězily na hřišti Teplic

26. 3. 2018 | 0:08zpět na seznam novinek

Sparťanky od prvních minut zamkly Teplice na jejich polovině a již ve 3. minutě po přihrávce Lenky Galbavé, vstřelila první branku utkání Simona Přílepková. Na 2:0 zvýšila Lenka Galbavá. Sparta hrála s chutí, snažila se kombinovat, hrála pohledný fotbal a střílela hezké branky. Poločas skončil 8:0.

Ve druhém poločase se Teplice více zaměřily na defenzivu a děvčata Sparty zbytečně kazila přihrávky a neproměňovala dobré brankové příležitosti. Ve 47. minutě po nastřelení ruky Koptové, vstřelily Teplice z pokutového kopu svou jedinou branku utkání. Celkový výsledek 12:1 odpovídal dění na hřišti.

Trenérka Eva Haniaková: “S menším rozměrem UMT se děvčata dobře vyrovnala. Snažila se hrát aktivně, i když někdy řešila situace zbrkle, měla v utkání velkou převahu. Teplice bojovaly, ale tlak Sparty byl velký. S velkou chutí hrála Lenka Galbavá, střelkyně pěti branek, nebezpečná byla Radka Hlouchová, ale za přístup zaslouží pochvalu všechny hráčky.“

FK Teplice – AC Sparta Praha 1:12 /0:8/

Střelkyně: Galbavá 6´, 28´, 30´, 42´, 43´, Přílepková 3´, 7´, Tomanová An.24´, Švíbková 32´, Fryčová 34´, Hlouchová 56´,  vlastní

Sestava: Kožuriková, Fryčová, Galbavá, Loudová, Koptová, Švíbková, Tichá, Tomanová An., Tomanová Ad., Přílepková, Pokorná, Nováková, Shomstein, Dvořáková, Hlouchová, Šťastná