AC Sparta Praha

Starší přípravka: zápas proti vyrovnanému soupeři z Bohnic

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Ženy

12. 3. 2018 | 1:01zpět na seznam novinek

Zimní liga starší přípravky na Motorletu pomalu finišuje. Sparťanky tuto ligu dohrají již příští víkend. V sobotu děvčata  nastoupila k zápasu proti vyrovnanému soupeři z Bohnic. Díky vysokému procentu úspěšných přihrávek dívky svého soupeře porazily.

Do zápasu dívky vkročily správnou nohou a dobře a přesně  kombinovaly. Po přihrávce si automaticky opět nabíhaly do volných prostorů a i to byl ten rozdílový faktor v tomto zápase. Na Spartě bylo vidět, že hraje v pohodě a s velkým sebevědomím. Hráčky si vyzkoušely hru na různých postech a na vstřelených brankách se podílelo více střelkyň. V prvním poločase hájila branku Sparty Jana Bursová, ve druhém se a mezi tři tyče postavila Lucie Chumanová. Obě předvedly velmi dobré výkony.

AC Sparta Praha - Slovan Bohnice 10:4

Branky: 2x Němečková, 2x Horešovská, Herbrychová, Lagronová, Drahotová, Chumanová, Březinová, Ondračková

Sestava: Bursová - Chumanová, Horešovská, Březinová, Němečková, Ondračková, Drahotová, Černá, Lagronová, Herbrychová, Landová

Hodnocení trenéra Patrika Hebousse: "Jsem rád, že se střelecky prosadilo tolik dívek, ukazuje to vyrovnanost našeho týmu. Kvůli různému prohazování postů bylo pro dívky občas obtížné zjistit jak a kde se mají pohybovat, ale tento zápas jim umožnil se to učit. Samozřejmě je dále na čem pracovat. Za dívky jsem rád, že se jim zápas povedl, určitě si zaslouží pochvalu jak ode mě tak i od rodičů."

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Kulich ACS rudo-zlatý bambule

  490 Kč

  Kup

 • Zimní vesta Nike ACS černá

  2090 Kč

  Kup

 • Povlečení kostka pro dospělé

  1150 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři