Sparťanky porazily Slovácko a drží vedení v lize

14. 5. 2012 | 17:49zpět na seznam novinek

Po důležitém vítězství v derby cestovaly sparťanské fotbalistky na další utkání nadstavbové části na hřiště Slovácka. Tomu ale nedaly sebemenší šanci a zvítězily vysoko 5:0!

Proti houževnatým soupeřkám byly už prvních minut lepším týmem, což potvrdily hned v prvních minutách utkání poté, co skóre otevřela Irena Marínková po pěkné individuální akci Kožárové. Ta se sama do konce první půle dokázala prosadit ještě dvakrát a do kabin se šlo za stavu 0:3.

I v druhém dějství měly hostující fotbalistky výrazně navrch. Přestože se do konce utkání trefily ještě dvakrát, skóre mohlo být vzhledem k velkému množství neproměněných šancí ještě větší. I tak se ale svěřenkyně Dušana Žovince radovaly z vysokého vítězství 5:0!

1.FC Slovácko - AC Sparta Praha 0:5 (0:3)