Sparta Praha – Zeman Brno 4:1, výsledek finálové skupiny I. ligy žen

8. 5. 2001 | 16:06zpět na seznam novinek
Vraňany – Dvacátého ligového vítězství v sezoně dosáhly v sobotu fotbalistky Sparty Praha, které na domácím trávníku ve Vraňanech u Mělníka porazily ve finálové skupině nejvyšší soutěže čtvrtý tým tabulky Zeman Brno 4:1 (2:1). Branky vstřelily Heroldová, Marková, Došková a Ščasná. Letenské družstvo tak nadále figuruje na prvním místě. „Soupeř šel překvapivě do vedení. Za patnáct minut jsme však vyrovnali a utkání s přehledem dotáhli do úspěšného konce. Holky bojovaly, snažily se. Hrálo se na dobrém terénu, přihlíželo asi sto padesát diváků,“ přiblížil duel vedoucí sparťanského celku Ivo Boleslavský. V první půli se zranila Marková, kterou vystřídala Pivoňková. Sparta Praha – Zeman Brno 4:1. Branky Sparty: Heroldová, Marková, Došková, Ščasná. Sestava Sparty: Cílová (75. Taušová) – Mašková, Chlumecká, Kohoutová, Fuchsová – Češpivová, Heroldová, Ščasná, Macková – Marková (38. Pivoňková), Došková.