Ščasná zaujala Bayern Mnichov

22. 2. 2001 | 15:01zpět na seznam novinek
Praha - Dvoudenních testů v prestižním německém bundesligovém týmu Bayernu Mnichov se zúčastnila hráčka Sparty Pavlína Ščasná, obrovský talent české ženské kopané. Svým uměním zástupce bavorského klubu, kteří si brousí zuby na Ligu mistryň, upoutala, takže není vyloučené, že se stane od nové sezony jeho posilou. V rámci soustředění v Sedlčanech sehrály fotbalistky Sparty přípravný duel s dorostenci Sedlčan, který trval 3x35 minut. Vystřídalo se všech devatenáct hráček. Letenská děvčata prohrála 0:2, když oba góly inkasovala v první třetině. Se soupeřem, který bojoval s plným nasazením, však svedly vyrovnanou partii. „Líbí se mi naše posily. Taušová, Heroldová i Fuchsová mají šanci probojovat se do základní sestavy,“ konstatoval trenér obhájkyň mistrovského titulu Dušan Žovinec, jehož jedenáct svěřenkyň se zúčastní reprezentačního soustředění v Nymburce.