První liga žen: Sparta – Otrokovice 0:1, průběžné informace ze zápasu

28. 4. 2001 | 13:00zpět na seznam novinek
Vraňany – Vedoucí družstvo nejvyšší fotbalové soutěže žen Sparta Praha bojuje od 13.30 ve Vraňanech s druhými Otrokovicemi v klíčovém utkání o titul. 15. minuta, 0:0. Hraje se na velmi dobrém terénu. Průběh zápasu je vyrovnaný. 23. minuta, 0:0. Sestava Sparty: Sestava Sparty: Cílová – Mašková, Kohoutová, Macková, Záhoříková, Heroldová, Chlumecká, Marková, Mázlová, Ščasná, Došková. Náhradnice: Fuchsová, Češpivová, Pivoňková, Ambrožová, Matějovská, Honzíková, Taušová. 24. minuta, 0:0. Otrokovive na polovině Sparty. Šanci letenského družstva měla Macková. 30. minuta, 0:0. Moravanky mají převahu, sparťanky je však nepouštějí do šancí. 32. minuta, 0:0. ŽK: Chlumecká za faul. 34. minuta, 0:0. Družstvo trenéra Žovince se vymanilo z tlaku. 38. minuta, 0:0. Šance Sparty, Záhoříková hlavičkovala těsně vedle tyče. 39. minuta, 0:0. ŽK: hráčka Otrokovic Urbancová. 42. minuta, 0:0. Pražanky se usadily na polovině Moravanek. 44. minuta, 0:0. Šance Sparty, Ščasná však neskórovala. 45. minuta, 0:0. Prší, Sparta má tlak. 0:0, konec prvního poločasu. Hráčky nastupují na hřiště, ochladilo se, stále prší. 46. minuta, 0:0. Sparta hraje po přestávce ve stejném složení. Je na polovině soupeře. 50. minuta, 0:0. Pražanky mají převahu, Otrokovice dobře brání. 52. minuta, 0:0. Velká šance Chlumecké. Vzápětí mohla skórovat Záhoříková. 54. minuta, 0:0. Střídání Otrokovic - odešla Brhelová, přišla Skupinová. 60. minuta, 0:0. Převaha sparťanek se stává drtivou. Ščasná nebezpečně střílela z trestného kopu. 61. minuta, 0:0. ŽK: Došková, nesportovní chování. 63. minuta, 0:0. Neprší, letenské fotbalistky jsou stále aktivnější. 66. minuta, 0:0. Do šance se řítila hostující Dudová, brankářka Cílová vyběhla a nebezpečnou situaci vyřešila. 70. minuta, 0:0. Záhoříková mířila z dvaceti pěti metrů z trestného kopu mezi tři tyče, brankářka míč chytila. 73. minuta, 0:0. Otrokovive vyrovnaly hru. Skórovat však mohla Došková. 75. minuta, 0:0. Gólmanka Cílová zlikvidovala jasnou šanci Dudové. 78. minuta, 0:0. Byla ošetřována Ščasná, nepříjemný závar před brankou Sparty. 80. minuta, 0:0. Sparta opět převzala taktovku. ŽK: Mázlová za faul. 86. minuta, 0:1. Otrokovice přivedla do vedení Skupinová. 90. minuta, 0:1. Střídání Sparty - odešla Kohoutová, nastoupila Češpivová. 92. minuta, 0:1. Konec zápasu, Otrokovice vyhrály. V závěru dostaka ŽK hostující Dudová za faul. Sparta střídala, odešla Marková, nastoupila Fuchsová.