AC Sparta Praha

Mladší žákyně: prohra s Mostem v zimní lize

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Ženy

10. 12. 2017 | 22:30zpět na seznam novinek

Po sobotním vydařeném náboru dívek na Strahově se sešly mladší žákyně k předposlednímu utkání zimní ligy v tomto roce.

Počasí utkání nepřálo. Teplota spadla pod bod mrazu, citelně se ochladilo, foukal silný vítr a umělou trávu na Barrandově pokryla sněhová nadílka. I přesto se mladé sparťanky pustily s odvahou do zápasu proti chlapcům z Mostu. Vzhledem k náročné sezoně a Praga Cupu, který se konal minulý víkend, dostaly šanci i mladší dívky. Začátek zápasu jasně ukázal, že to bude velice náročný zápas.

Úvodních deset minut hrály oba týmy opatrně. Poté ale chlapci z Mostu mladé sparťanky zatlačili na jejich polovinu a k ničemu je příliš nepustili. Soupeř byl velice důrazný, silný v osobních soubojích a měl na hřišti přehled. I přesto se dívky ze Sparty nezalekly a statečně bojovaly. Bohužel se jim v prvním poločase nepodařilo vstřelit gól a poločasový výsledek byl veselejší pro chlapce z Mostu. V druhé polovině zápasu dokázaly sparťanky vstřelit dva góly. Především díky tomu, že byl posílen střed zálohy, přes který soupeř v první polovině lehce přecházel. Bohužel ani to na výhru nestačilo, neboť soupeř přidal ještě další čtyři góly a zaslouženě vyhrál.

Hodnocení trenérů Klímy a Satrapové: "Soupeř nám opět ukázal svoji sílu v osobních soubojích, které jsme prohrávali. Některé mladší dívky nás svými výkony překvapily a dokázaly se individuálně v zápase blýsknout. Bohužel se nám v tomto zápase nedařilo tolik kombinovat a využívat celou šířku hřiště. I přesto patří hráčkám poděkování, protože zápas nevzdaly a bojovaly až do konce."

Most - AC Sparta Praha 6:2 (3:0)

Branky: Kožuriková, Galbavá

Sestava: Bryscejnová - Mašínová, Galbavá, Šmídová, Nováková, Lázničková, Škrletová, Němečková, Chumanová, Blechová, Truksová, Šedivá

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Kulich ACS rudo-zlatý bambule

  490 Kč

  Kup

 • Zimní vesta Nike ACS černá

  2090 Kč

  Kup

 • Povlečení kostka pro dospělé

  1150 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři