Mladší dorostenky vysoko podlehly Hostivaři

9. 11. 2017 | 13:52zpět na seznam novinek

V prvním listopadovém víkendu dorazila mladší juniorka Sparty ke svému zápasu do Hostivaře, kde se utkala s místním klubem. Po velmi dobrém výkonu v předešlém zápase na holky čekal tým, který se v tabulce nacházel těsně za nimi a holky tak mohly opět poposkočit v tabulce a držet se její špičky. Navíc v tento den slavil své narozeniny i jeden z trenérů – pan Petr Puč, a tak byla motivace dvojnásobná.

Bohužel do zápasu Sparta nevstoupila vůbec dobře a již v první minutě prohrávala o gól, to když se Hostivařský kapitán Gabaj trefil zpoza vápna. Domácí dělali i nadále holkám problémy, ty se ne a ne dostat do zápasu. Spoustu šancí si zastavili místní hráči sami tím, že v důležitý okamžik stáli v ofsajdu, případně špatně časovali jinak pěkné nahrávky za obranu. Druhý gól přidal ve 29. minutě Honc po pěkném úniku po pravé straně. Do kabin se tak šlo za nejhoršího možného výsledku pro domácí tým – 2:0.

Csaplárova past však nesklapla, Sparta i nadále tahala za kratší konec a kluci z Hostivaře si víceméně v poklidu došli pro další góly. Během šesti minut vstřelili díky Honcovi a Velebilovi tři góly a holky tak již hrály jen o čest. Čestný úspěch zaznamenala krátce před koncem až Novotná, která snižovala na 5:1. Konečný výsledek pečetil svým třetím gólem v utkání Velebil.

Trenér Puč tak sfoukával svíčky na dortu s trochu trpkým úsměvem, nicméně Sparta jede dál a v dalším zápase se bude snažit o reparát. Tentokráte v Satalicích se v sobotu 11.11. od 10:00 hodin představí proti týmu z Horních Počernic. Předpokládá se velice těžké utkání, soupeř má stejně bodů jako Sparta a jeho střelci patří k nejpilnějším v soutěži. Přijďte holky povzbudit a pomozte jim se opět dostat na vítěznou vlnu!

SK Hostivař 6:1 AC Sparta Praha

Gól: Novotná

Sestava: Kubištová (B), Doskočilová, Kadlecová, Machová, Novotná, Johnová, Pirklová, Paulenová, Mrázková, Dozorcová, Procházková

Střídání (hokejově): Podhráská (B), Krebsová, Viktorová, Wertheimová