Juniorky zvítězily v prvním jarním utkání 8:0

12. 2. 2017 | 23:42zpět na seznam novinek

V prvním jarním mistrovském utkání zavítaly juniorky na hřiště Zbrojovky Brno, kde i přes nepřesvědčivý výkon dokázaly soupeři nasázet osm branek.

Sparťanky si hned od úvodu utkání vytvořily převahu, kterou se jim ale dlouho nedařilo zužitkovat ve vedoucí branku. O tu se po řadě neproměněných šancí postarala v 15. minutě Kodadová. Stejná hráčka navýšila ve 32. minutě vedení na 2:0. O tři minuty později se po akci Dvořákové prosadila Machutková a upravila tak skóre prvního poločasu na rozdíl tří branek.

O poločasové přestávce se sparťanky od svých trenérů za předváděný výkon pochvaly nedočkaly. Ve 48.minutě zakončila Pochmanová individuální akci přesnou střelou. V 52. minutě se po přihrávce Cvrčkové zapsala podruhé v utkání mezi střelce Machutková. O pět minut později se druhé branky v utkání dočkala také Pochmanová. O sedmou branku v síti Zbrojovky se postarala ve své premiéře v dresu dorosteneckého týmu věkem ještě starší žákyně Šubrtová. Konečnou podobu výsledku dala Prokůpková po rohovém kopu Dvořákové.

FC Zbrojovka Brno U18 - AC Sparta Praha U18 0:8 (0:3)