Dívčí přípravka v akci

20. 2. 2017 | 14:59zpět na seznam novinek
Starší přípravka odehrála 4. kolo zimní ligy na Motorletu a závěrečné kolo ZL v Běchovicích.

Tentokrát na sparťanky čekal druhý pořádající tým z Motorletu "A". Úvodní třetina přinesla spíše bojovný výkon z obou stran. Přesto sparťanky byly ve hře aktivnější a dostaly se do zaslouženého vedení 2:1. V další průběhu se podařilo aktivním pohybem vytvářet spousty střeleckých příležitostí, a na rozdíl od kluků, kteří většinu akcí překombinovali sparťanky střílely branky, a tak po 2 třetině soupeři odskočily na 5:1. V poslední třetině se podařilo vstřelit ještě další dvě pěkné branky, a tak se nakonec sparťanky po dobrém výkonu všech hráček zaslouženě radovaly z vítězství 7:2.

Hodnocení trenéra Klímy: „Zápas se hráčkám podařil snad po všech stránkách. Soupeř doplatil především na to, že nebyl schopen dát gól z dobrých pozic. Sice jsme také spousty šancí neřešili správně, ale na rozdíl od kluků jsme alespoň nějaké branky vstřelili.

AC Sparta Praha - SK Motorlet Praha "A" 7:2

Sestava ZL Motorlet: Kožuriková, Nováková, Pelíšková, Masaříková, Blechová, Šmídová, Šermauerová, Svobodová
Sestava ZL Běchovice:  Březinová, Rottová V., Truksová, Bednářová, Jankovská, Vopatová, Harantová