AC Sparta Praha

Ženy

Úvod - Novinky - Zpravodajství

 • 27. 5. 2001 | 11:45

  Dokonalá izolace před bitvou o Ligu mistryň

  Rusava (Hostýnské vrchy) – Když trenér fotbalistek Sparty Praha Dušan Žovinec projevil přání, aby jeho svěřenkyně před zápasem v Otrokovicích, v němž jde nejen o titul, ale i o Ligu mistryň, přespaly v klidném prostředí nedaleko dějiště duelu, netušil, že jeho představy budou dokonale překonány. Až na jednu výjimku, totiž v rekreačním zařízení Rusava, v nádherném prostředí Hostýnských vrchů, žádná z hráček, avšak ani nikdo z členů realizačního týmu neměl signál na mobilním telefonu, na pokojích chyběly televize. Proto mohl Žovinec před sobotní večerkou ve 22.30 s typickým sarkasmem říci: „Tak holky, v půl jedenácté zalehněte. Můžete si však klidně volat z mobilu a koukat na televizi.“ Věděl, že životospráva je zásahem vyšší moci zaručena. Izolace byla perfektní.

 • 26. 5. 2001 | 18:31

  Kapitánka Mázlova v neděli v Otrokovicích řekne hráčkám: Jdeme je roznést! (on-line přenos, 27. 5., 13.30)

  96 km dálnice směrem na Brno – Během krátkého odpočinku na 96 km dálnice ve směru na Brno při cestě na nedělní zápas v Otrokovicích se sparťankám v hlavě honily myšlenky, jak zítřejší mimořádný duel dopadne. Převládá optimismus a sebedůvěra. „S holkami si před utkáním bojovně zakřičíme a řeknu jim, že soupeře jdeme roznést,“ rezolutně prohlásila kapitánka družstva Marcela Mázlová.

 • 26. 5. 2001 | 17:22

  Došková s Češpivovou si chtějí po maturitě nadělit dárek – výhru v Otrokovicích

  Čechy – S úlevou, že mají za sebou maturitu, zkoušku dospělosti, se vypravily v sobotu na Moravu dvě fotbalistky Sparty – kanonýrka Kateřina Došková a záložnice Kateřina Češpivová. Obě touží úspěšný týden vyšperkovat vítězstvím v nedělním duelu v Otrokovicích. „Já věřím v náš úspěch vždycky,“ rezolutně prohlásila za jízdy autobusem Došková. „Musíme vyhrát,“ dodala Češpivová.

 • 26. 5. 2001 | 17:19

  Fuchsová: Otrokovice? Můj největší zápas!

  Čechy – Během bleskového rozhovoru za jízdy autobusem na Moravu prozradila Milada Fuchsová, jarní posila Sparty, že nedělní utkání v Otrokovicích je pro ni zatím nejdůležitějším v životě. „Družstvu jde o hodně. V sázce je Liga mistryň. Pro mě navíc první mistrovský titul,“ svěřovala se Fuchsová.

 • 26. 5. 2001 | 17:17

  Sparťanky se před Otrokovicemi „nadopovaly“ banány, pomeranči a jablky

  Praha/Čechy – V 16.20 hodin v sobotu se od stadionu v Praze na Letné odlepil autobus s fotbalistkami Sparty Praha, které vyrazily směr Morava. V neděli totiž od 13.30 hodin absolvují v Otrokovicích (on-line přenos) zřejmě rozhodující bitvu o titul a o účast v Lize mistryň. Pražanky mají v tabulce před Otrokovicemi dvoubodový náskok. Po tomto duelu už zbývají v nejvyšší soutěži žen jen tři kola. Případná výhra nad nebezpečným soupeřem by tak sparťanky výrazně posunula k vysněnému prvenství. Do autobusu nenastoupily Fedorková, jež má problémy s hlídáním dětí, a Ščasná, která v pondělí maturuje, takže finišuje s učením. Obě dorazí do dějiště střetnutí zítra.

 • 25. 5. 2001 | 7:36

  Sparťanky čeká v neděli klíčová bitva s Otrokovicemi o zlato, z níž přineseme on-line přenos

  Praha - V neděli 27. 5. ve 13.30 hodin nastoupí fotbalistky Sparty Praha v Otrokovicích ke zřejmě rozhodujícímu zápasu o titul a účast v Lize mistryň. Před moravským soupeřem, kterému v posledním vzájemném měření sil doma podlehly 0:1, mají dvoubodový náskok. Očekává se mimořádně bouřlivé prostředí, návštěva kolem dvou tisíc diváků. „Hráčkám věřím. Vědí, co je v sázce, pro úspěch určitě udělají maximum. Jsem přesvědčen o tom, že se druhá porážka s Otrokovicemi nebude opakovat. Střetnutí to však bude náročné, v sázce je opravdu hodně,“ uvedl na adresu duelu trenér sparťanek Dušan Žovinec, jenž se svými svěřenkyněmi vyráží na horkou otrokovickou půdu v sobotu v 16.00 hodin (z utkání vám na internetových stránkách Sparty přineseme on-line přenos, dodáme i aktuální informace z cesty na Moravu).

 • 21. 5. 2001 | 16:12

  Ščasná věří, že získá pátý titul

  Praha - Je jí devatenáct, přesto má za sebou řadu velký úspěchů. Pavlína Ščasná, jeden z největších českých ženských fotbalových talentů, se stala v roce 1998 nejlepší hráčkou roku. Pak dvakrát obsadila stříbrnou příčku. K tomu čtyři mistrovské tituly v dresu Sparty. Vizitkou jako zvon, se může pochlubit výborná záložnice, která by měla tuto neděli sehrát v družstvu trenéra Žovince klíčovou roli ve zřejmě rozhodujícím utkání o titul v Otrokovicích. „Věřím, že v této sezoně získám pátý titul. Přestože jsou Otrokovice silným soupeřem. Kdybych o našem prvenství nebyla přesvědčena, nemohla bych hrát za Spartu. Je však dobře, že je větší konkurence. Soutěži a fotbalu to určitě prospívá,“ konstatovala Ščasná.

 • 19. 5. 2001 | 13:42

  Rapid Plzeň – Sparta Praha 1:3, výsledek finálové skupiny I. ligy žen

  Plzeň/Praha – Tři body si odvezly v sobotu z Plzně fotbalistky Sparty Praha, které zde porazily ve finálové skupině nejvyšší soutěže žen místní Rapid 3:1 (2:1) a před klíčovým duelem o konečné prvenství, který se uskuteční příští neděli v Otrokovicích, zůstávají v čele tabulky. Branky Pražanek zaznamenaly: Došková, Češpivová, Heroldová.

 • 18. 5. 2001 | 10:15

  Ženy Sparty absolvují v Plzni generálku na Otrokovice

  Praha – Dramatická bitva o titul v nejvyšší soutěži žen, kterou zvýrazňuje vstupenka do premiérového ročníku Ligy mistryň, pokračuje v sobotu mezi Spartou Praha a Otrokovicemi na dálku. Letenský celek vede tabulku o dva body a oba celky se utkají příští víkend na trávníku moravského týmu. Sparťanky proto sobotní (19. 5.) duel v Plzni s Rapidem, který začíná v 10.30 hodin, berou jako generálku na tento klíčový duel.

 • 12. 5. 2001 | 16:28

  Slavia Praha – Sparta Praha 0:1, výsledek finálové skupiny I. ligy žen

  Praha – Tři důležité body vybojovaly v sobotu na hřišti Vršovice 1870 fotbalistky Sparty Praha, které v roli hostujícího celku porazily pražskou Slavii gólem Ščasné z druhého poločasu. Letenské družstvo tak nadále zůstává na prvním místě finálové skupiny nejvyšší soutěže.

 • 11. 5. 2001 | 10:42

  Ženy Sparty absolvují derby se Slavií

  Praha – S dvoubodovým náskokem před Otrokovicemi vede tabulku první fotbalové ligy žen družstvo Sparty Praha. V dostizích o titul je čeká v sobotu (12. 5.) pražská Slavia. Derby „S“ v něžném podání se uskuteční od 14.00 hodin na hřišti Vršovic 1870.

 • 10. 5. 2001 | 10:56

  Heroldová věří v titul

  Praha - V průběhu zimy byla největší přestupovou bombou v české ženské kopané. Sparta si dovolila přetáhnout jednu z největších hvězd konkurenční Slavie - devatenáctiletou talentovanou Lucii Heroldovou. Trenér sparťanek Dušan Žovinec to tehdy přirovnal k příchodu Ulicha do Haškova mužstva. Zvykla si mladá hráčka na působení v českém nejlepším družstvu? „Už docela ano. Splnil se mi sen, vždyť do Sparty jsem chtěla přestoupit už rokem,“ skromně zareagovala Heroldová, která musela v novém působišti zvládnout přechod na jiné místo v sestavě. „Zatímco ve Slavii jsem hrála v záloze, trenér Žovinec mě pověřuje úkoly předstopera. Jeho rozhodnutí akceptuji. Prý mi tato role více sedí. Navíc si uvědomuji, že v záloze je ve Spartě velká konkurence.“ V posledních utkáních, po prohře s Otrokovicemi, se Heroldová do zálohy opět vrátila a výsledkem jsou vstřelené góly. Spartě tak v posledních dvou střetnutích pomohla ke stoprocentnímu zisku šesti bodů.

 • 8. 5. 2001 | 16:06

  Sparta Praha – Zeman Brno 4:1, výsledek finálové skupiny I. ligy žen

  Vraňany – Dvacátého ligového vítězství v sezoně dosáhly v sobotu fotbalistky Sparty Praha, které na domácím trávníku ve Vraňanech u Mělníka porazily ve finálové skupině nejvyšší soutěže čtvrtý tým tabulky Zeman Brno 4:1 (2:1). Branky vstřelily Heroldová, Marková, Došková a Ščasná. Letenské družstvo tak nadále figuruje na prvním místě.

 • 7. 5. 2001 | 11:59

  Sparťanky v úterý ve Vraňanech proti Brnu

  Praha – V úterý 8. května absolvují fotbalistky Sparty Praha další duel ve finálové skupině první ligy. Letenské hráčky nastoupí ve 13.30 na domácím trávníku ve Vraňanech proti čtvrtému Zemanu Brno. Vedoucí družstvo tabulky bude chtít proti Moravanům zvítězit a udržet tak dvoubodový náskok před druhými Otrokovicemi.

 • 5. 5. 2001 | 17:11

  DFC Praha – Sparta Praha 0:3, finálová skupiny první ligy žen

  Tišice/Praha – Důležité výhry dosáhly v sobotu prvoligové fotbalistky Sparty Praha. V Tišicích u Mělníka porazily na jeho trávníku třetí celek tabulky DFC Praha 3:0 a zůstávají tak nadále na vedoucí příčce. Soupeři, který letenským hráčkám uštědřil na podzim porážku, vstřelily branky 2x Marková a Heroldová.

 • 4. 5. 2001 | 12:57

  Ženy Sparty chtějí napravit Otrokovice

  Praha – V Tišicích u Mělníka chtějí v sobotu 5. května od 13.30 napravit fotbalistky Sparty Praha neúspěch z posledního prvoligového zápasu s Otrokovicemi. Vedoucí družstvo nejvyšší soutěže nastoupí proti nepříjemnému celku DFC Praha, který je v tabulce třetí a na podzim letenské hráčky porazil.

 • 29. 4. 2001 | 11:14

  Trenér fotbalistek Sparty Žovinec věří, jeho družstvo boj o titul zvládne

  Praha - Očekávaná, přímá cesta fotbalistek Sparty Praha za dalším prvenstvím v nejvyšší soutěži a následným startem v Lize mistyň se dostala do nečekaných zatáček, jejichž zvládnutí bude velice náročné. Družstvo trenéra Dušana Žovince totiž na domácím trávníku ve Vraňanech u Mělníka prohrálo s druhými Otrokovicemi 0:1 a pětibodový náskok se smrskl na pouhé dva body. A to je před letenskými hráčkami ještě mj. duel na půdě jejich největšího rivala. „Přestože mám k duelu s Otrokovicemi několik výhrad, týmu nadále věřím. Jsem pevně přesvědčen, že boj o titul nakonec úspěšně zvládneme. Rozhodně se nevzdáváme.“

 • 28. 4. 2001 | 13:00

  První liga žen: Sparta – Otrokovice 0:1, průběžné informace ze zápasu

  Vraňany – Vedoucí družstvo nejvyšší fotbalové soutěže žen Sparta Praha bojuje od 13.30 ve Vraňanech s druhými Otrokovicemi v klíčovém utkání o titul.

 • 27. 4. 2001 | 9:32

  Sobotní bitva o ženský titul mezi Spartou a Otrokovicemi – průběžné informace z celého zápasu na internetu!

  Praha – Sobota 28. dubna může výrazným způsobem promluvit do boje o titul v první fotbalové lize žen. Vedoucí Sparta Praha hostí od 13.30 na svém hřišti ve Vraňanech u Mělníka druhé Otrokovice, před nimiž má pětibodový náskok.

 • 21. 4. 2001 | 17:20

  Sparta – Plzeň 3:1, první kolo finálové skupiny ligy žen

  Vraňany/Praha – V prvním kole finálové skupiny nejvyšší soutěže žen porazily fotbalistky Sparty Praha na domácím trávníku ve Vraňanech Plzeň 3:1.

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Kulich ACS rudo-zlatý bambule

  490 Kč

  Kup

 • Zimní vesta Nike ACS černá

  2090 Kč

  Kup

 • Povlečení kostka pro dospělé

  1150 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři