AC Sparta Praha

Dívčí přípravky zahájily své soutěže

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Ženy

10. 9. 2017 | 19:56zpět na seznam novinek

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Vysoké vítězství starší přípravky v Dolních Měcholupech

Pod vedením nového trenéra Patrika Hebousse vstoupila starší přípravka do pražské soutěže výborně. V prvním utkání vysoko porazily chlapce z Dolních Měcholup. Sparťanky potěšily svou hrou a dařilo se jim i ve střelbě.

Hodnocení spokojeného trenéra Patrika Hebousse: "Děvčata plnila veškeré pokyny a díky tomu, že byla disciplinovaná, rozebrala svého soupeře. Jsem rád, že si holky vzaly hodně věcí z tréninku a přenesly je do zápasu. Předvedly spoustu krásných kombinací, které měly smysl a většinou končily v bráně soupeře. Dokonce mě překvapily i rotace postů, které jsem hned v prvním zápase neočekával, ale holky jsou hodně učenlivé a věřím, že na tento výkon navážeme i v dalších zápasech."

SK Dolní Měcholupy - AC Sparta Praha 6:23 (4:11)

Sestava: Kvízová - Chumanová (C) Březinová, Rottová, Lagronová, Němečková, Jankovská, Herbrychová


MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Nejmenší sparťanky sehrály v sobotu první mistrovské utkání pražské soutěže s týmem Bohemians Praha. Utkání se uskutečnilo na hřišti klubu Spartak Hrdlořezy. Na děvčata čekal silný soupeř. Ty i přes velké úsilí a snahu podlehly domácím vysoko 24:6.

V první polovině nebyla hra Sparty dobrá. Nepřesnost, bojácnost a velký respekt ze soupeře a k tomu neproměňování šancí. Ve druhé polovině zápasu se již hra zlepšila.. Dívky se dostaly do hry, objevovaly se kličky, stahovačky, kombinace a chvílemi chlapce i přehrávaly.

Trenéři Stehlíková, Lhotská: "Bohužel se děvčata soupeře bála. Hrála ustrašeně a z toho pramenily i chyby a góly v naší bráně. Po domluvě se hra zlepšila. Těší nás, že se děvčatům podařilo vstřelit 6 branek."

Bohemians Praha - AC Sparta Praha dívky 24:6

Sestava: Šubrtová Barbora, Šubrtová Zuzana, Bohatová Silvie, Franzoni Chiara, Franzoni Lara, Šimečková Karla, Tesařová Denisa

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Kulich ACS rudo-zlatý bambule

  490 Kč

  Kup

 • Zimní vesta Nike ACS černá

  2090 Kč

  Kup

 • Povlečení kostka pro dospělé

  1150 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři