AC Sparta Praha

Magazín SDT! na zápas s Baníkem

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Ostatní

29. 10. 2017 | 7:18zpět na seznam novinek

Sparťanský zápasový magazín Sparta do toho! vychází opět před domácím utkáním. Tentokrát na Letné hostíme v rámci 12. kola HET ligy Baník Ostrava.

Hlavní rozhovor tohoto magazínu je s Riem Mavubou, který vypráví nejen o tom, že se narodil na moři, ale také o svých předchozích angažmá v Bordeaux, Villarreallu i Lille.

Nechybí ani vzpomínka na konflikt se Zlatanem Ibrahimovicem ze zápasu nejvyšší francouzské soutěže.

„Couval jsem a cítil, jak do mě někdo zezadu strčil. Otočil jsem se a viděl, že to je Zlatan. Dělal, jako že nic. Trochu jsem mu to vrátil, on mě pak chytil zezadu za krk. Jenže já jsem silný, tak jsem si to nenechal líbit a strčil do něj ještě víc. A nakonec jsem jim ještě těsně před poločasem dal gól!“

 

 

V magazínu najdete tradiční rubriky, ve kterých si můžete přečíst vše podstatné o předchozích zápasech nebo si projít ligové statistiky po 11. kole.

Našli jsme i zápasy, které se odehrály v den 29. října v rámci samostatné české nejvyšší soutěže a připomeneme si také odvetný zápas UEFA Youth League, ve kterém si sparťané do 19 let zajistili postup do druhého kola.

Minulý týden oslavil 85. narozeniny legendární sparťanský fotbalista i trenér Tadeáš Kraus a v magazínu s ním najdete rozhovor a jeho vzpomínky na fotbalovou kariéru.

Magazín Sparta do toho! vychází před zápasem s Baníkem Ostrava a koupit jej můžete u prodejců v okolí stadionu nebo ve Fanshopu. K dispozici je také v klubové mobilní aplikaci pro Android a iOS. 

 • SDT! 12/17, obálka, magazín, Sparta do toho!

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Kulich ACS rudo-zlatý bambule

  490 Kč

  Kup

 • Zimní vesta Nike ACS černá

  2090 Kč

  Kup

 • Povlečení kostka pro dospělé

  1150 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři