Nejnovější vydání obsahuje například rozhovor s Martinem Frýdkem o jeho rekonvalescenci

Čtvrté hlasování o Zápas století na Letné

Ve čtvrtém dílčím hlasování vybíráme mezi duely s Realem Madrid (1983) a Marseille (1991)

Magazín na Brno

Vychází zápasové vydání magazínu Sparta do toho! na utkání se Zbrojovkou

• 6. 4. 2017 | 14:03

Vstupenky do Jihlavy

Pražský předprodej probíhat nebude, své vstupenky si budete moci pořídit až na místě

• 3. 4. 2017 | 16:54

Informace o vstupenkách na Brno

Nezapomeňte, že při nedělním zápase s Brnem zůstanou některé sektory prázdné!

• 1. 4. 2017 | 10:50

25 let od výhry nad Barcelonou

1. dubna si připomínáme slavnou výhru 1:0 nad katalánským velkoklubem v rámci nultého ročníku Ligy mistrů

Oslavy byly skromné

Filip Havelka nechyběl v kvalifikaci o Euro devatenáctek ani minutu a věří, že se svým týmem na závěrečném turnaji může navázat na úspěch ročníku 1992

• 28. 3. 2017 | 9:14

Devatenáctka slaví postup!

Dan Mareček, Filip Havelka, Dan Turyna a Ondřej Novotný slaví s českou devatenáctkou postup na evropský šampionát

• 25. 3. 2017 | 15:34

Sparta v repre - pátek

Sparťané byli v akci v utkáních národních týmů do jednadvaceti, dvaceti a devatenácti let

• 23. 3. 2017 | 10:07

Sparťanská středa v reprezentaci

Tomáš Koubek odehrál proti Litvě poločas a přispěl k výhře 3:0, v dalších zápasech se gólově prosadili Turyna s Christianem Frýdkem

• 23. 3. 2017 | 10:27

Byl bych rád, kdybych mohl pomoci

Bořek Dočkal si zvyká na nové působiště v Číně, pečlivě ale sleduje situaci na Letné a výsledky svých kamarádů ze sparťanské kabiny

• 20. 3. 2017 | 23:03

Pátá příčka pro kapitána

David Lafata byl vyhlášen pátým nejlepším fotbalistou ČR za rok 2016

• 17. 3. 2017 | 18:38

Kotel na derby vyprodán

Vstupenky do sparťanských sektorů na dubnové derby zmizely z pokladen v rekordním čase

• 17. 3. 2017 | 19:53

Třetí hlasování o zápas století

Ve třetím hlasování vybíráme mezi zápasem s Barcelonou z roku 1992 a vítězným derby z roku 2000

• 16. 3. 2017 | 14:57