AC Sparta Praha

Vítězný vstup do jara

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Mládež

4. 4. 2017 | 11:44zpět na seznam novinek

Sparťanští mladší dorostenci zahájili své jarní boje v lize se zpožděním, ale vítězně. Šestnáctka i sedmnáctka nezaváhaly na půdě Plzně.

 

U17: Plzeň – Sparta 3:4

Přetahovanou v Plzni zahájil domácí Fišer, který po rohovém kopu bez potíží poslal míč do odkryté branky. Ještě v prvním poločase však sparťané dokázali otočit skóre, když odražený míč poslal do sítě Alexandr a krátce na to Štětina hlavičkou poslal Spartu do vedení.

O minutu později bylo ještě veseleji, když si Fišer skluzem poslal Šimáčkovu střelu do vlastní branky, bohužel ještě do konce prvního poločasu však znovu snížil na rozdíl jediné branky plzeňský Štursa.

Gólovou pojistku Sparty nakonec přidal svým druhým gólem Alexandr a Sparta si z Plzně odvezla všechny body i přes Štursovo snížení na konečných 3:4.

 

U16: Plzeň – Sparta 0:1

První poločas vyšel sparťanům dobře, jenže i přes větší množství brankových příležitostí se dokázal prosadit pouze Nicolas Penner, který v 16. minutě zužitkoval Hložkův pas za obranu.

Ve druhém poločase i přes dobrý start sparťanů začala pomalu přebírat iniciativu Viktoria, která se po hodině hry dostala díky několika standardkám do tlaku. Své šance nicméně nevyužila, stejně jako Bláha, který v největší šanci Sparty v druhém poločase těsně minul branku.

 

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Hodiny ACS stadion

  790 Kč

  Kup

 • Souprava Nike ACS trénink žlutá

  2190 Kč

  Kup

 • Šála David Lafata

  350 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři