Ve druhém zápase debakl

22. 7. 2017 | 12:16zpět na seznam novinek

Sparťanské devatenáctce se na druhé pokus podařilo na CEE Cupu zvítězit a ve druhém utkání základní skupiny porazila kanadský tým Prostars FC vysoko 10:0.

Zatímco první duel s Burnley nabídl napínavou podívanou, zápas s Kanaďany se od samého začátku vyvíjel zcela jednoznačně a sparťané už po prvním poločase vedli díky Sedláčkovi, Flakovi a Fortelnému o tři branky.

Rozdíl skóre ještě ve druhém poločase narostl – a to podstatně. Fortelný završil hattrick, trefili e ještě Peřina, dvakrát Prokopec s Karlem Tvarohem a jednou Radimský.

Ani vysoká výhra však sparťany neposunula do bojů o celkové vítězství, do semifinále totiž postoupilo anglické Burnley, které v základní skupině ani jednou nezaváhalo. Sparťany čekají úterní boje o závěrečné umístění.