U14 podlehla Bayernu

29. 9. 2017 | 11:38zpět na seznam novinek

Sparťanský tým do čtrnácti let pod vedením trenéra Michala Vychodila během uplynulého víkendu změřil síly s mezinárodními soupeři. Bayernu těsně podlehl, finský PK-35 Vantaa naopak těsně porazil.

Do duelu s německým velkoklubem vstoupili sparťané s ostychem, který však rychle ztráceli a čím dál tím víc se poctivou prací dostávali do hry. Penxa s Jatchulianim zařídili poločasové vedení 2:0, jenže to do závěrečného hvizdu sparťané neudrželi. Soupeř totiž dokázal snížit a za stavu 2:1 pro letenské navíc přežil několik velkých šancí sparťanů. Bayern nakonec v samotném závěru dvěma brankami během tří minut skóre otočil a zvítězil 3:2.

Sestava Sparty: Novák- Michl, Ševínský, Starosčák, Osmani (41. Čihák)- Penxa (61. Stárek), Boček (61. Jatchuliani), Jatchuliani (41. Jandovský), Vais (61. Osmani)- Stárek (41. Drul), Špírek.

V duelu s finským PK-35 Vantaa se na hřišti od samého začátku pořádně jiskřilo, obě mužstva se prezentovala tvrdou a důraznou hrou. Sparťané, kteří v utkání testovali čtyři nové tváře, sice od deváté minuty prohrávali 0:1, ale Adam Boček dvěma zásahy dokázal skóre otočit a dovést svůj tým k těsné výhře 2:1.

Sestava Sparty: Chloupek - Výborný, Soukup, Stárek, Daňhel, Čihák, Drul, Boček, Jandovský, Osmani, Penxa, Lexa, Jíra.