Šestnáctka deklasovala Teplice

15. 5. 2017 | 11:31zpět na seznam novinek

Sparťanská šestnáctka pod vedením Davida Holoubka dál vítězí, ostatní mládežnické výběry se však o víkendu z vítězství neradovaly.

U17: Teplice – Sparta 2:1

Sedmnáctka zaznamenala druhou porážku v řadě, Teplicím podlehla stejným výsledkem jako před týdnem Liberci. V sobotu se trápila v koncovce a z Kováčovy kopačky inkasovala jako první, přestože do utkání vstoupila aktivněji. I ve druhém poločase si sparťané vytvářeli šance, které však nedokázali proměňovat. Na druhé straně naopak Benadu překonal Jirkovský a na porážce nic nezměnila ani Bláhova branka v samotném závěru zápasu.

U16: Teplice – Sparta 2:7

V duelu šestnáctek už po prvním poločase nebylo co řešit. Domácí se sparťany drželi krok jen 23 minut, poté skóre otevřel Vít Kolář a začaly padat další branky. Poločasové vedení 5:0 dokázali Holoubkovi svěřenci ve druhé části ještě navýšit a radují se z vysokého vítězství. Dvakrát se v zápase prosadil Matyáš Kozák.

Starší žáci

Starším žákům strahovské duely proti Hradci Králové výsledkově nevyšly. Patnáctka po bezgólovém průběhu podlehla Východočechům až v penaltovém rozstřelu. Čtrnáctka nedokázala navázat na středeční výhru v derby a Hradci podlehla 0:3.