Dobrý start

22. 3. 2016 | 11:12zpět na seznam novinek

Mladší dorostenci a starší žáci si užívají úspěšný vstup do ligového jara. Žáci podruhé za sebou zvítězili, dorostenci první body sbírali právě o uplynulém víkendu.

U17: Liberec – Sparta 0:1p

Mladší dorost si ostrý start odbyl v Liberci a zejména tým Petra Havlíčka svedl s domácím Slovanem velkou bitvu. Sparťané si od začátku vytvářeli šance, přibrzdilo je ale diskutabilní vyloučení Jiřího Bouly.

Až do závěrečného hvizdu se ani jedno mužstvo nedokázalo střelecky prosadit a sparťané si museli vítězství zasloužit až v penaltovém rozstřelu.

Statistiku utkání i hodnocení pohledem trenéra najdete zde.

U16: Liberec – Sparta 0:2

Šestnáctka na severu Čech nezačala dobře a inkasovala už v první minutě, přesto odcházela do kabin veselejší, když díky Šimáčkovi s Fišlem dokázala skóre otočit. Přestože Slovan dokázal srovnat, Pavel Hezoučký svým prvním jarním gólem rozhodl o zisku všech bodů.

Jak utkání viděl trenér Krieg čtěte zde.

U15: Hradec Králové – Sparta 0:2

Patnáctka vstoupila do jarní části výtečně už minulý týden, když na Strahově porazila Příbram 5:0, a dobrý výkon předvedla i v Hradci Králové.

O svém vítězství Sparta rozhodla už v prvním poločase, kdy se dvakrát trefil Matyáš Kozák a od dalších inkasovaných branek zachránila domácí branková konstrukce.

Hodnocení pohledem trenérského týmu najdete zde.

U14: Hradec Králové – Sparta 1:2

I čtrnáctka před týdnem svůj jarní start zvládla na jedničku, když v domácím prostředí porazila Příbram 4:3.

Proti Východočechům tentokrát musela skóre otáčet, což se jí povedlo až ve druhém poločase i díky první brance zimní posily, Rusa Mikhaila Shaskina, který ve Spartě hostuje z pražského Tempa.

Statistiku utkání s hodnocením trenéra najdete zde.