AC Sparta Praha

Znovu v tréninku

Úvod - Novinky - Zpravodajství - Juniorka

5. 1. 2018 | 17:50zpět na seznam novinek

Zpátky do práce. Vánoční svátky i vítání nového roku jsou u konce a tak juniorka, den po letenkém A týmu, zahájila zimní přípravu před jarní částí Juniorské ligy. Místo Jiřího Jarošíka, který zamířil do Slovanu Liberec, bude v roli asistenta trenéra působit Luboš Loučka.

Realizační tým, který během posledních týdnů opustil Jiří Jarošík, jenž se coby asistent připojil k Davidu Holoubkovi do Slovanu Liberec, měl na pátečním tréninku k dispozici pouze deset hráčů.

Prozatím chybělo nigerijské duo Umeh Gozie a Ibrahim Suleiman, kteří do České republiky dorazí v nejbližších dnech. „Oba jsou ve Spartě na hostování do konce sezony,“ potvrzuje Michal Horňák.

Několik sparťanů nepustila na první trénink roku 2018 nemoc, jiní se chystají absolvovat jarní přípravu v klubu první či druhé ligy. Konkrétní informace o hráčích, kteří nezačnou přípravu na Strahově, zveřejníme na začátku příštího týdne.

V kabině naopak nechyběli Youssouf Dao ani Baba Lamine Traore. Prvně jmenovaný se však bude hlásit v kabině letenského áčka.

Po odchodu Jiřího Jarošíka do Slovanu Liberec bude u juniorského týmu působit v roli asistenta Luboš Loučka, který během své fotbalové kariéry působil ve Spartě již od mládežnických celků. Naposledy působil ve Spartě v sezóně 2005/2006, poté zamířil do Jablonce. Nejprve na hostování, následně na přestup. V Jablonci hrál až do roku 2015.

Na svém kontě má celkem 269 ligových startů, ve sparťanském dresu nastoupil do pěti ligových zápasů a vstřelil jeden gól.

První přátelské utkání má juniorka poznamenané v kalendáři na úterý 9. února, kdy se na domácím hřišti představí proti diviznímu Hořovicku. Ještě před odjezdem na soustředění v Peci pod Sněžkou pak změří síly s třetiligovou Ostrou. Po návratu z hor mají svěřenci Michala Horňáka naplánované další tři přátelské zápasy, než utkáním v Jablonci odstartuje první jarní kolo Juniorské ligy. Kompletní termíny zimní přípray najdete zde.

 

 • Jan Pavlík
 • Ondřej Novotný; Vojtěch Čmelík

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Kulich ACS rudo-zlatý bambule

  490 Kč

  Kup

 • Zimní vesta Nike ACS černá

  2090 Kč

  Kup

 • Povlečení kostka pro dospělé

  1150 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři