AC Sparta Praha

Zpět s týmem po reprezentační pauze

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

29. 3. 2018 | 11:13zpět na seznam novinek

Michal Sáček byl u výhry a prohry české jednadvacítky s Chorvatskem a Řeckem. Nicolae Stanciu přispěl k výhře rumunské reprezentace proti Izraeli a Švédsku. V prvním utkání se dokonce prosadil střelecky. Nyní se již ale připravují na sobotní zápas v Teplicích.

„Reprezentační pauza byla náročná, odehráli jsme náročná utkání s Chorvatskem a Řeckem. Jeden jsme zvládli, druhý bohužel ne, takže jsme si cestu na EURO zkomplikovali,“ říká v rozhovoru před zápasem v Teplicích Michal Sáček, jenž je rád, že má v reprezentaci sparťanské spoluhráče.

„Je výhodou, že jsme i v reprezentaci společně s hráči ze Sparty. Ať už ze současnými spoluhráči nebo s hráči, se kterými se známe z dorostu. Víme, co od sebe můžeme čekat. Je fajn být spolu v klubu i v reprezentaci,“ uvedl Michal.

„Přiletěli jsme v úterý večer, takže ve středu už jsem se připojil zpátky k týmu do tréninku. V Teplicích nás čeká náročný zápas, jako každé venkovní utkání. Věřím ale, že prolomíme sérii remíz a konečně vyhrajeme,“ dodal Michal.

Nicolae Stanciu odehrál nejdříve půl hodiny proti Izraeli, v úterý proti Švédsku téměř celý zápas. V obou utkáních mohl být spokojený. Kromě dvou výher si připsal také sedmý reprezentační gól.

„Pro mě a pro rumunskou reprezentaci to byl dobrý zápas proti Izraeli, protože jsme je neporazili přes dvacet let. Trenér mi říkal, ať zkusíme zápas otočit, protože nás do hry posílal krátce poté, co se Izrael ujal vedení. Povedlo se mi vyrovnat hodně rychle po příchodu na hřišti a byl to hezký gól, za což jsem moc rád,“ usmíval se Nicolae.

„Před zápasem v Teplicích se nic nemění. Děláme vše pro to, abychom v zápase získali tři body, protože to je to, co od nás očekávají fanoušci. Obzvlášť po předchozích ztrátách. Nesmíme si dovolit remízu ani prohru, nesmíme ztrácet další body.“

„Musíme ukázat větší odhodlání a nesmíme zopakovat stejné chyby, jako v posledních zápasech, kdy jsme ztráceli body.“

 

 

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Kulich ACS rudo-zlatý bambule

  490 Kč

  Kup

 • Zimní vesta Nike ACS černá

  2090 Kč

  Kup

 • Povlečení kostka pro dospělé

  1150 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner
Platinum partneři