Z Mladé Boleslavi bez bodů

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

12. 3. 2017 | 17:28zpět na seznam novinek

Sparťané odjíždějí z Mladé Boleslavi s porážkou 0:1. Rozhodl o tom domácí stoper Da Costa, který ve druhém poločase vstřelil jedinou branku utkání.

Nastoupit nemohl vykartovaný David Lafata a na hrotu útoku se představil Václav Kadlec. Naopak Néstor se poprvé na jaře nevešel do základní sestavy.

Úvod utkání vyšel lépe domácím a Tomáš Koubek byl v permanenci. Ve dvou velkých šancích domácího týmu vychytal Valentu a Fleišmana, Da Silva se Železníkem poté hlavičkovali mimo sparťanskou branku.

Sparťané se do útoku dostávali s obtížemi a jejich největší šanci prvního poločasu neproměnil v jeho závěru Konaté, když v dobré pozici trefil jen Fleišmana před odkrytou brankou.

Úvodní branka zápasu tak přišla až v 67. minutě, kdy si míč po rohovém kopu našel mladoboleslavský stoper Da Silva a hlavou překonal Koubka.

Odpověď na domácí gól sparťané bohužel nenašli a z Mladé Boleslavi odjíždějí bez bodů.

FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha 1:0 (0:0)

Branky: 67. Da Silva

ŽK: Vukadinovič - Šural, Mazuch

Ml. Boleslav: Šeda - Fleišman, Da Silva, Fabián, Jánoš, Železník (61. Magera), Valenta (90. Čmovš), Přikryl, Stronati, Mareš (76. Vukadinovič), Pauschek.

Sparta: Koubek - Karavaev, Mazuch, Kadlec M., Hybš - Konaté, Sáček (46. Vácha), Čermák (46. Néstor), Mareček, Šural - V. Kadlec (76. Holzer).

Rozhodčí: Orel - Wilczek, Pospíšil.

Diváci: 4928.