Mini-přátelák

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

9. 11. 2017 | 17:40zpět na seznam novinek

Stejně jako při minulé příležitosti využil tým Andrey Stramaccioniho reprezentační přestávku k sehrání modelového utkání s mladšími spoluhráči.

Tentokrát torzo A-týmu sehrálo zkrácené utkání o dvou pětadvacetiminutových poločasech s hráči devatenáctky, které navíc doplnil také Umeh Gozie, který je momentálně na testech v juniorském týmu.

V utkání měl pochopitelně herně navrch výběr, který se z většiny stával z fotbalistů prvního týmu, jenže jako první se dokázali díky Kristiánu Flakovi prosadit mladíci.

Do přestávky ale žlutí zvládli vyrovnat, když penaltu po faulu Hucka na Vatajelua bez potíží proměnil Marc Janko, který tak stanovil poločasové skóre.

Z kraje druhé půle šli rudí znovu do vedení, když Alexandrovu kolmici z hloubi pole poslal o tyč do sítě Biabiany, pak ale žlutí rozhodli. Nejprve sice Lafata hlavičkoval do tyče, krátce na to už byl ale s dalším hlavičkovým pokusem úspěšný Kaya. Závěrečné skóre 3:2 pro žlutý výběr po Plavšićově akci stanovil Néstor.

Sestavy

Žlutí: Kotek – Karavaev, Hovorka, Kaya, Costa (26. Ben Chaim) – Mareček, Mavuba – Plavšić, Néstor, Vatajelu – Janko (26. Lafata).

Rudí: Bičík – Tvaroh, Hucek, Burda, Flak – Peřina, Alexandr, Gozie, Biabiany – Lafata (26. Janko), Prokopec (26. Baftijar, 40. Štětina).