Kapitán Ćivić

Úvod - Novinky - Zpravodajství - A tým

11. 10. 2017 | 8:46zpět na seznam novinek

Sparťanský obránce Eldar Ćivić má za sebou povedenou reprezentační přestávku. S kapitánskou páskou vedl bosenský národní tým do jednadvaceti let do kvalifikačního zápasu proti Portugalsku a mladí bosňané zvítězili 3:1.

Eldar odehrál proti Portugalsku celé utkání. Hostující tým poslal do vedení v desáté minutě Carvalho, ale domácí tým srovnal o dvanáct minut později díky gólu Serberice.

O výhře Bosny rozhodli dvěma góly Demirovic v 77. minutě a Menalo v 95. minutě. Na tento gól přihrával další sparťanský hráč Zinedin Mustedanagić (momentálně působící na hostování v Dukle), který nastoupil v 82. minutě a byl to pro něj první start v dresu bosenské jednadvacítky.

Ta je po čtyřech odehraných zápasech v tabulce kvalifikační skupině 8 o postup na EURO na třetím místě s šesti body za dvě výhry a dvě porážky. První Rumunsko má o čtyři body více, druhé Švýcarsko jen o bod více a zápas navíc.