A tým

Úvod - Novinky - Zpravodajství

• 23. 11. 2004 | 23:34

Porazili jsme se sami, řekl Straka

Praha – Trenér František Straka byl s výsledkem zápasu s Fenerbahce očividně nespokojený.

• 23. 11. 2004 | 23:21

Zápasu by podle sparťanů slušela remíza

Praha – Zklamaní porážkou s Fenerbahce byli fotbalisté Sparty. Ta znamená, že v evropských pohárech končí, Pohár UEFA bude hrát turecký klub.

• 23. 11. 2004 | 22:36

Sparta si pohár na jaře nezahraje

• 23. 11. 2004 | 12:09

On -line: Sparta - Fenerbahce

• 22. 11. 2004 | 18:33

Na Fenerbahce s novým míčem

Praha - Úterní utkání 5. kola Ligy mistrů mezi Spartou a Fenerbahce Istanbul bude derniérou Letenských před domácím publikem v milionářské soutěži. Zároveň však bude také pohárovou premiérou zbrusu nového míče Nike Total 90 Aerow Hi-Vis.

• 22. 11. 2004 | 12:59

Sparťané chtějí do Poháru UEFA

Praha - Důležitost zítřejšího utkání s tureckým Fenerbahce Istanbul si uvědomují fotbalisté Sparty. A jak sami říkají, chtějí se porvat o to, aby mohli hrát Pohár UEFA.

• 22. 11. 2004 | 11:58

Nesmíme hrát nějaké harakiri, říká Straka

Praha – Veledůležitý zápas čeká v úterý večer Spartu. Ta se v předposledním kole Ligy mistrů utká s Fenerbahce Istanbul a pokud si chce zachovat naději hrát v evropských pohárech i na jaře, pak musí zvítězit.

• 22. 11. 2004 | 11:53

Turci bez Serveta, Balciho a zřejmě Van Hooijdonka

Praha – Stejně jako Sparta, tak i fotbalisté Fenerbahce vévodí turecké lize, když o víkendu i v deseti dokázali brankami Alexe z penalty a Tyncaye zvítězit na hřišti druhého Trabzonsporu 2:0.

• 21. 11. 2004 | 11:37

Pergl zraněn, v úterý bude chybět

Praha –Obránce Pavel Pergl v sobotu kvůli zranění pravého nártu nedohrál utkání s Jabloncem. Večer absolvoval vyšetření, které zatím nepotvrdilo obavy ze zlomeniny. Proti Fenerbahce ale stoprocentně nenastoupí.

• 20. 11. 2004 | 19:33

Straka je s výsledkem spokojený

Praha – Spokojený s výsledkem a hrou v prvním poločase byl po výhře nad Jabloncem trenér František Straka.

• 20. 11. 2004 | 19:31

Jun si upevnil vedení v tabulce střelců

Praha – Po třech utkáních půstu se opět trefil a hned dvakrát. Tomáš Jun hrál s ohromnou chutí a prakticky už v prvním poločase zajistil vítězství Sparty.

• 20. 11. 2004 | 18:49

Sparta porazila Jablonec

• 20. 11. 2004 | 9:52

On–line: Sparta - Jablonec

• 19. 11. 2004 | 9:02

Spartu čeká bitva s Jabloncem

Praha – Spartu už zítra čeká další souboj s týmem ze špičky prvoligové tabulky. Do Toyota Areny zavítá Jablonec a jeho postavení v tabulce a především výkony jsou obrovským překvapením.

• 18. 11. 2004 | 17:09

Komise uznala námitky Sparty a potrestala Pučka

Praha – Komise rozhodčích fotbalového svazu uznala, že se Lubomír Puček dopustil prokazatelných chyb v utkání Sparta – Mladá Boleslav a potrestala jej zastavením delegace do konce podzimu.

• 16. 11. 2004 | 14:57

Kdo nahradí Homolu?

Praha – Další těžký týden mají před sebou fotbalisté pražské Sparty. Čeká je série náročných zápasů v domácí soutěži i Lize mistrů.

• 13. 11. 2004 | 16:21

Straka je s výhrou spokojený

Praha – Trefa sparťanského kapitána Karla Poborského na začátku druhého poločasu znamenala nakonec těsné jednogólové vítězství nad Brnem.

• 13. 11. 2004 | 16:16

Sparta veze body z Brna

• 13. 11. 2004 | 10:31

On–line: Brno - Sparta

• 12. 11. 2004 | 11:12

Sparta jede pro body do Brna

Praha – Ve 13. kole Gambrinus ligy čeká zítra Spartu hodně nepříjemný soupeř – Brno.