AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
BSC Young Boys

2nd October Stadion Letná, 19:00

Buy tickets

Fixtures

  • 2nd October
    2nd October vs BSC Young Boys Group stage - Europa League Stadion Letná, 19:00 Buy tickets
  • 5th October
    5th October vs FC Slovan Liberec 10. kolo - Synot liga GENERALI Arena, 15:30 Buy tickets
  • 18th October
    18th October vs FC Zbrojovka Brno 11. kolo - Synot liga ČTsport Stadion Srbská, 20:15
  • 23rd October
    23rd October vs ŠK Slovan Bratislava Group stage - Europa League Pasienky, 19:00
  • 26th October
    26th October vs FK Mladá Boleslav 12. kolo - Synot liga ČTsport GENERALI Arena, 15:45
  • 1st November
    1st November vs FC Viktoria Plzeň 13. kolo - Synot liga Doosan Arena, 00:00
  • 6th November
    6th November vs ŠK Slovan Bratislava Group stage - Europa League Stadion Letná, 21:05
  • 8th November
    8th November vs 1.FC Slovácko 14. kolo - Synot liga Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, 00:00
  • 18th November
    18th November vs 1. FK Příbram 4. kolo - Czech Post Cup Energon Aréna, 18:00
  • 22nd November
    22nd November vs SK Dynamo Č. Budějovice 15. kolo - Synot liga GENERALI Arena, 00:00
  • 27th November
    27th November vs SSC Napoli Group stage - Europa League Stadion Letná, 19:00
  • 29th November
    29th November vs FC Vysočina Jihlava 16. kolo - Synot liga Stadion v Jiráskově ulici, 00:00
  • 4th December
    4th December vs 1. FK Příbram 4. kolo - Czech Post Cup Tréninkové centrum Strahov, 13:30
  • 11th December
    11th December vs BSC Young Boys Group stage - Europa League Stade de Suisse, 21:05
  • 6th October
    6th October vs SK Slavia Praha 13. kolo - Junior league TC Strahov, 13:00
  • 13th October
    13th October vs SK Dynamo Č. Budějovice 14. kolo - Junior league České Budějovice, 13:00
  • 20th October
    20th October vs FC Zbrojovka Brno 15. kolo - Junior league TC Strahov, 13:00
  • 27th October
    27th October vs FC Viktoria Plzeň 16. kolo - Junior league Luční, 14:30
  • 3rd November
    3rd November vs FK Dukla Praha 17. kolo - Junior league TC Strahov, 13:00
  • 10th November
    10th November vs FK Baumit Jablonec 18. kolo - Junior league Mozartova, 14:00
  • 17th November
    17th November vs SK Slovan Varnsdorf 19. kolo - Junior league TC Strahov, 13:00
  • 24th November
    24th November vs FC Baník Ostrava 20. kolo - Junior league Aréna Vítkovice, 13:00
  • 1st December
    1st December vs FK Teplice 21. kolo - Junior league TC Strahov, 13:00
  • 23rd February
    23rd February vs 1. FK Příbram 22. kolo - Junior league Příbram, 00:00
  • 2nd March
    2nd March vs FC MAS Táborsko 23. kolo - Junior league TC Strahov, 00:00
  • 9th March
    9th March vs Bohemians Praha 1905 24. kolo - Junior league TC Strahov, 00:00
  • 16th March
    16th March vs FK Třinec 25. kolo - Junior league Třinec, 00:00
  • 23rd March
    23rd March vs 1. SC Znojmo 26. kolo - Junior league TC Strahov, 00:00
  • 30th March
    30th March vs 1.FC Slovácko 27. kolo - Junior league Slovácko, 00:00
  • 6th April
    6th April vs FC Hradec Králové 28. kolo - Junior league TC Strahov, 00:00
  • 13th April
    13th April vs FC Slovan Liberec 29. kolo - Junior league Liberec, 00:00
  • 16th April
    16th April vs FK Mladá Boleslav 30. kolo - Junior league TC Strahov, 00:00
  • 20th April
    20th April vs SK Slavia Praha 31. kolo - Junior league Slavia, 00:00
  • 27th April
    27th April vs SK Dynamo Č. Budějovice 32. kolo - Junior league TC Strahov, 00:00
  • 4th May
    4th May vs FC Zbrojovka Brno 33. kolo - Junior league Brno, 00:00
  • 7th May
    7th May vs FC Viktoria Plzeň 34. kolo - Junior league TC Strahov, 00:00
  • 11th May
    11th May vs FK Dukla Praha 35. kolo - Junior league Dukla, 00:00
  • 18th May
    18th May vs FK Baumit Jablonec 36. kolo - Junior league TC Strahov, 00:00
  • 25th May
    25th May vs SK Slovan Varnsdorf 37. kolo - Junior league Varnsdorf, 00:00
  • 1st June
    1st June vs FC Vysočina Jihlava 38. kolo - Junior league TC Strahov, 00:00
  • 5th October
    5th October vs SK DFO Pardubice 6. kolo - Ladies - 1st division SK Lázně Bohdaneč, 11:00
  • 8th October
    8th October vs Gintra Universitetas 16/32 - UEFA Women's Champions League Siauliai central stadium, 17:00
  • 11th October
    11th October vs 1.FC Slovácko 7. kolo - Ladies - 1st division Tréninkové hřiště Letná, 15:30
  • 15th October
    15th October vs Gintra Universitetas 16/32 - UEFA Women's Champions League GENERALI Arena, 18:00
  • 19th October
    19th October vs Bohemians Praha 8. kolo - Ladies - 1st division Tréninkové hřiště Letná, 15:00
  • 2nd November
    2nd November vs FC Slovan Liberec 9. kolo - Ladies - 1st division TC Strahov, 16:30
  • 8th November
    8th November vs FC Hradec Králové 10. kolo - Ladies - 1st division SK Slávia Hradec Králové, 14:00
  • 16th November
    16th November vs FC Viktoria Plzeň 11. kolo - Ladies - 1st division TC Strahov, 16:30
  • 22nd November
    22nd November vs SK Slavia Praha 12. kolo - Ladies - 1st division UMT Eden, 14:00
  • 5th October
    5th October vs SK Dynamo Č. Budějovice 9. kolo - U12 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 12th October
    12th October vs Bohemians Praha 1905 10. kolo - U12 Bohemia league, group A Loko Vršovice, 16:15
  • 19th October
    19th October vs SK Slavia Praha 11. kolo - U12 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 25th October
    25th October vs 1. FK Příbram 2. kolo - U12 Bohemia league, group A UMT, 11:45
  • 2nd November
    2nd November vs FC Tempo Praha 3. kolo - U12 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 9th November
    9th November vs Povltavská FA 1. kolo - U12 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 5th October
    5th October vs SK Dynamo Č. Budějovice 9. kolo - U13 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 12th October
    12th October vs Bohemians Praha 1905 10. kolo - U13 Bohemia league, group A Loko Vršovice, 14:30
  • 19th October
    19th October vs SK Slavia Praha 11. kolo - U13 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 25th October
    25th October vs 1. FK Příbram 2. kolo - U13 Bohemia league, group A UMT, 10:00
  • 2nd November
    2nd November vs FC Tempo Praha 3. kolo - U13 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 9th November
    9th November vs Povltavská FA 1. kolo - U13 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 4th October
    4th October vs 1. FK Příbram 9. kolo - U14 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 11th October
    11th October vs FC Hradec Králové 10. kolo - U14 Bohemia league, group A Háječek, 12:00
  • 18th October
    18th October vs FK Baník Most 11. kolo - U14 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 25th October
    25th October vs SK Slavia Praha 12. kolo - U14 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 28th October
    28th October vs FK Teplice 18. kolo - U14 Bohemia league, group A Bystřany, 12:00
  • 1st November
    1st November vs FK Baník Sokolov 13. kolo - U14 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 9th November
    9th November vs SK Dynamo Č. Budějovice 14. kolo - U14 Bohemia league, group A SCM Složiště Mladé, 11:45
  • 15th November
    15th November vs FC Viktoria Plzeň 15. kolo - U14 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 11:45
  • 23rd November
    23rd November vs FK Pardubice 16. kolo - U14 Bohemia league, group A Ohrazenice, 12:00
  • 4th October
    4th October vs 1. FK Příbram 9. kolo - U15 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 11th October
    11th October vs FC Hradec Králové 10. kolo - U15 Bohemia league, group A Háječek, 10:15
  • 18th October
    18th October vs FK Baník Most 11. kolo - U15 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 26th October
    26th October vs SK Slavia Praha 12. kolo - U15 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 28th October
    28th October vs FK Teplice 18. kolo - U15 Bohemia league, group A Bystřany, 10:15
  • 1st November
    1st November vs FK Baník Sokolov 13. kolo - U15 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 9th November
    9th November vs SK Dynamo Č. Budějovice 14. kolo - U15 Bohemia league, group A SCM Složiště Mladé, 10:00
  • 15th November
    15th November vs FC Viktoria Plzeň 15. kolo - U15 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 23rd November
    23rd November vs FK Pardubice 16. kolo - U15 Bohemia league, group A Ohrazenice, 10:00
  • 4th October
    4th October vs Bohemians Praha 1905 9. kolo - U16 Bohemia league, group A Loko Vršovice, 12:15
  • 11th October
    11th October vs FK Baumit Jablonec 10. kolo - U16 Bohemia league, group A Tanvald, 12:30
  • 19th October
    19th October vs SK Slavia Praha 11. kolo - U16 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 12:00
  • 25th October
    25th October vs FK Viktoria Žižkov 12. kolo - U16 Bohemia league, group A Satalice, 12:45
  • 2nd November
    2nd November vs FC Hradec Králové 13. kolo - U16 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 12:00
  • 8th November
    8th November vs 1. FK Příbram 1. kolo - U16 Bohemia league, group A UMT, 12:15
  • 4th October
    4th October vs Bohemians Praha 1905 9. kolo - U17 Bohemia league, group A Loko Vršovice, 10:00
  • 11th October
    11th October vs FK Baumit Jablonec 10. kolo - U17 Bohemia league, group A Tanvald, 10:15
  • 19th October
    19th October vs SK Slavia Praha 11. kolo - U17 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:30
  • 26th October
    26th October vs FK Viktoria Žižkov 12. kolo - U17 Bohemia league, group A ZŠ Mozartova, 10:15
  • 2nd November
    2nd November vs FC Hradec Králové 13. kolo - U17 Bohemia league, group A Tréninkové centrum Strahov, 10:00
  • 8th November
    8th November vs 1. FK Příbram 1. kolo - U17 Bohemia league, group A UMT, 10:00
  • 4th October
    4th October vs SK Slavia Praha 9. kolo - U19 1st Czech division SC Horní Počernice, 11:00
  • 11th October
    11th October vs FK Baumit Jablonec 10. kolo - U19 1st Czech division TC Strahov, 11:00
  • 17th October
    17th October vs MFK Karviná 11. kolo - U19 1st Czech division Bažantice, 11:00
  • 25th October
    25th October vs Slezský FC Opava 12. kolo - U19 1st Czech division TC Strahov, 14:30
  • 29th October
    29th October vs 1. FK Příbram 21. kolo - U19 1st Czech division TC Strahov, 11:00
  • 1st November
    1st November vs FC Zbrojovka Brno 13. kolo - U19 1st Czech division Sparta Brno, 13:00
  • 8th November
    8th November vs FC Hradec Králové 1. kolo - U19 1st Czech division Slavia HK, 11:00
  • 15th November
    15th November vs FK Teplice 15. kolo - U19 1st Czech division Anger, 11:00
  • 22nd November
    22nd November vs FK Mladá Boleslav 16. kolo - U19 1st Czech division TC Strahov, 11:00
  • 29th November
    29th November vs Bohemians Praha 1905 38. kolo - U19 1st Czech division TC Strahov, 11:00
  • 6th December
    6th December vs FC Slovan Liberec 39. kolo - U19 1st Czech division Jeronýmova, 11:00

Fixtures

Main Partners
Premium Partner