AC Sparta Praha

Vstupenky na Lazio

Úvod - Vstupenky

29. 2. 2016

Utkání osmifinále Evropské ligy, v němž Sparta na svém stadionu přivítá Lazio, si nesmí nechat ujít žádný sparťan. Pokud se na Letnou chystáte i vy, přečtěte si, jak si zakoupit své vstupenky.

 

Etapa 1 – Pro majitele permanentek

 • Prodej pro permanentkáře probíhá od 1.3. jak online na Ticketportalu, tak na Pokladně 1 do pátku 4.3.
 • Pokladna 1 bude mít od 1.3. otevřeno každý den od 9 do 18 hodin (ve čtvrtek 3.3. dokonce do 19 hodin).
 • Každý majitel permanentky si může zakoupit 1 zlevněnou vstupenku a až další 3 nezlevněné. Pokud využijete možnosti zakoupit si vstupenku on-line, nezapomeňte se řídit návodem, který naleznete zde.
 • Sleva pro majitele permanentek je platná pouze v případě zakoupení vstupenky do pátku 4.3. včetně, přičemž majitel permanentky nemusí využít své rezervace a může jednu zlevněnou vstupenku na permanentku zakoupit i do jiného cenového pásma (v případě, že si bude majitel permanentky kupovat zlevněnou vstupenku jinam, než na své rezervované místo, musí tak učinit osobně na pokladně č. 1 a nemůže takovou vstupenku zakoupit on-line).

 

Etapa 2 – Volný prodej

 • Volný prodej bude zahájen v neděli 6.3. po skončení utkání AC Sparta Praha – FK Jablonec na Pokladně 1.
 • Volný prodej bude pokračovat od pondělí 7.3. na Pokladně 1 (vždy od 9 do 18 hodin) do úterý 8.3. Ve středu 9.3. bude prodej probíhat v běžné otevírací době v Zákaznickém centru v GENERALI Areně.

 

Blokované vstupenky

Některá místa na stadionu budou pro prodej blokována z důvodu rezervace vstupenek pro UEFA či pro TV kamery, konkrétně se jedná o tato místa:

 • sektor H21 – 3. – 8. řada celé
 • sektor H57 – 9. řada sedadla 1-2, 10. řada sedadla 1-3, 11. řada sedadla 1-4, 12. řada sedadla 1-9
 • sektor H58 – 7. řada sedadla 1-12, 8. řada sedadla 1-14, 9. řada sedadla 1-15, 10. řada sedadla 1-15, 11. řada sedadla 1-13, 12. řada sedadla 1-17
 • sektor H60 & H61 - UEFA nevyužila celou kapacitu své rezervace, a tak je možné, že je vaše místo k dispozici. V případě, že osobně dorazít na Pokladnu 1, budete si moci vstupenku na vaše obvyklé místo zakoupit, případně si vybrat jinou v nejbližším okolí. Tato místa nebudou v prodeji na Ticketportalu přednostní prodej pro permanentkáře v tomto sektoru.

 

V rámci volného prodeje od 6.3. bude možné vstupenky zakoupit pouze osobně na pokladnách GENERALI Areny nebo v Zákaznickém centru AC Sparta Praha v jeho otevírací době. Vstupenky tak nebudou ve volném prodeji přes systém Ticketportal. K tomuto opatření klub přistoupil z bezpečnostních a organizačních důvodů. Ve volném on-line prodeji není možné zabránit, aby si vstupenky zakoupili fanoušci hostí tak, jako se tomu stalo v případě utkání se Schalke 04 v základní skupině Evropské ligy. Ihned po losu byla Sparta informována zástupci Lazia, že očekávají větší zájem o vstupenky ze strany fanoušků hostí, než je kapacita sektoru hostí na Letné. Abychom zajistili, že se vstupenky dostanou opravdu pouze ke sparťanům, bude volný prodej spuštěn na pokladnách GENERALI Areny až po nedělním ligovém utkání. Sparťané tak mohou spojit návštěvu zápasu s Jabloncem (výkop v 15:00) s koupí vstupenek na domácí utkání s Laziem.

Pro nadcházející utkání UEFA Evropské ligy platí také speciální Obecné obchodní podmínky, které pro utkání s Laziem nahrazují Obecné obchodní podmínky pro sezonu 2015/2016. Tyto Obecné obchodní podmínky naleznete zde.

Vstupenky do sektoru hostí prodává pouze klub S.S. Lazio a není je možné na Letné zakoupit.

V den utkání nebudou vstupenky z bezpečnostních důvodů v prodeji.

 

vstupenky lazio

(pro zvětšení klikněte na obrázek)

 

Fan Shop

 • Dres 2017-2019

  1890 Kč

  Kup

 • Šála ACS Hradčany

  350 Kč

  Kup

 • Kšiltovka logo Sparta

  390 Kč

  Kup

 • Povlečení kostka pro dospělé

  1150 Kč

  Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Generální partner Synot tip
Hlavní partneři
Premium partner