AC Sparta Praha

Trenéři

Úvod - Klub - Historie

Trenéři v celé historii Sparty

Období Trenér
od 2012 Vítězslav Lavička
2011 - 2012 Generální sportovní manažer Jaroslav Hřebík, trenér Martin Hašek
2008 - 2011 Generální sportovní manažer Jozef Chovanec
2008 - 2009 Vítězslav Lavička (od 4. 6. do 7. 10. 2008), Jozef Chovanec (od 7. 10. 2008)
2007 - 2008 Michal Bílek (do 11. 5. 2008), Jozef Chovanec (od 11. 5. 2008 do 17. 5. 2008)
2006 - 2007 Stanislav Griga (do 31. 8. 2006), Michal Bílek (od 1. 9. 2006)
2005 - 2006 Stanislav Griga (od 10. 10. 2005), Jaroslav Hřebík (do 3. 10. 2005)
2004 - 2005 František Straka (od 26. 12. Jaroslav Hřebík)
2003 - 2004 Jiří Kotrba (od 29. 3. František Straka)
2002 - 2003 Jozef Jarabinský (od 4. 12. Jiří Kotrba)
2001 - 2002 Jaroslav Hřebík (od 4. 4. Vítězslav Lavička)
1999 - 2001 Ivan Hašek
1998 - 1999 Zdeněk Ščasný
1997 - 1998 Jozef Chovanec (od 1. 1. 1998 Zdeněk Ščasný)
1996 - 1997 Vlastimil Petržela (od 6. 9. Jozef Chovanec)
1995 - 1996 Josef Jarabinský (od 1. 1. 1996 Vlastimil Petržela)
1994 - 1995 Karol Dobiáš (od 15. 8. Jozef Chovanec a Vladimír Borovička,
od 7. 10. Jürgen Sundermann, od 28. 3. 1995 Josef Jarabinský)
1993 - 1994 Karol Dobiáš
1991 - 1993 Dušan Uhrin
1990 - 1991 Václav Ježek
1988 - 1990 Josef Jarabinský
1986 - 1988 Václav Ježek
1985 - 1986 Ján Zachar
1984 - 1985 Vladimír Táborský
1983 - 1984 Václav Ježek
1982 - 1983 Dušan Uhrin (od 16. kola Václav Ježek)
1981 - 1982 Dušan Uhrin
1978 - 1981 Jiří Rubáš
1977 - 1978 Jozef Hložek (od 21. kola Rýgr)
1976 - 1977 Dušan Uhrin (od 16. kola Jozef Hložek)
1975 - 1976 Štefan Cambal, Zdenek Roček (ve 2. lize)
1974 - 1975 Ivan Mráz (od 26. kola Zdenek Roček)
1972 - 1974 Tadeáš Kraus
1971 - 1972 Karel Kolský (od 7. kola Tadeáš Kraus)
1970 - 1971 Karel Kolský
1969 - 1970 Milan Navara
1964 - 1969 Václav Ježek
1963 - 1964 Jaroslav Štumpf, Václav Ježek
1962 - 1963 Karel Kolský a Jaroslav Štumpf
1959 - 1962 Karel Kolský
1958 - 1959 Vlastimil Preis, Karel Senecký, Jirí Šimonek
1957 - 1958 Erich Srbek a Vlastimil Preis
1948 - 1953 Erich Srbek
1945 - 1947 František Sedlaczek
1939 - 1944 Josef Kuchynka
1933 - 1938 František Sedlaczek
1928 - 1933 Johny Dick (Ang.)
1924 - 1927 Václav Špindler
1919 - 1923 Johny Dick (Ang.)
1911 - 1918 František Malý
1907 - 1911 Karel Maleček (historicky první trenér)

Fan Shop

  • Triko Vládci Prahy

    590 Kč

    Kup

  • Kšiltovka 120 let

    340 Kč

    Kup

  • Medaile 120 let stříbrná

    1750 Kč

    Kup

  • Replika dresu Sparta rudá 2013-15

    1190 Kč

    Kup

Pošli odkaz | Nahoru
Hlavní partneři
Premium partner