AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
FC Internazionale Milano

29. září Stadion Letná, 19:00 |

Koupit vstupenku

100 let-ná

Nové video

Další aktuální videa

Novinky

Další zprávy

Zápasy

  • 29. září
    29. září proti FC Internazionale Milano Základní skupina - Evropská liga ČTsport Stadion Letná, 19:00 Koupit vstupenku
  • 2. říjen
    2. říjen proti FC Zbrojovka Brno 9. kolo - ePojisteni.cz liga Stadion Srbská, 14:30 Koupit vstupenku
  • 12. říjen
    12. říjen proti SK Dynamo Č. Budějovice 3. kolo - MOL Cup Střelecký ostrov, 16:00
  • 16. říjen
    16. říjen proti FC Vysočina Jihlava 10. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 15:00
  • 20. říjen
    20. říjen proti Hapoel Be'er Sheva FC Základní skupina - Evropská liga Turner Stadium, 19:00
  • 22. říjen
    22. říjen proti FC Viktoria Plzeň 11. kolo - ePojisteni.cz liga Doosan Arena, 00:00
  • 29. říjen
    29. říjen proti 1. FK Příbram 12. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 3. listopad
    3. listopad proti Hapoel Be'er Sheva FC Základní skupina - Evropská liga Stadion Letná, 21:05 Koupit vstupenku
  • 5. listopad
    5. listopad proti FC Slovan Liberec 13. kolo - ePojisteni.cz liga U Nisy, 00:00
  • 19. listopad
    19. listopad proti MFK Karviná 14. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 24. listopad
    24. listopad proti Southampton FC Základní skupina - Evropská liga Stadion Letná, 19:00 Koupit vstupenku
  • 26. listopad
    26. listopad proti FC Hradec Králové 15. kolo - ePojisteni.cz liga Malšovický stadion, 00:00
  • 3. prosinec
    3. prosinec proti FK Teplice 16. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 8. prosinec
    8. prosinec proti FC Internazionale Milano Základní skupina - Evropská liga San Siro, 21:05
  • 18. únor
    18. únor proti Bohemians Praha 1905 17. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 25. únor
    25. únor proti FK Jablonec 18. kolo - ePojisteni.cz liga Stadion Střelnice, 00:00
  • 4. březen
    4. březen proti FK Dukla Praha 19. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 11. březen
    11. březen proti FK Mladá Boleslav 20. kolo - ePojisteni.cz liga Městský stadion, 00:00
  • 18. březen
    18. březen proti FC Fastav Zlín 21. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 1. duben
    1. duben proti SK Slavia Praha 22. kolo - ePojisteni.cz liga Eden, 00:00
  • 8. duben
    8. duben proti FC Zbrojovka Brno 23. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 15. duben
    15. duben proti FC Vysočina Jihlava 24. kolo - ePojisteni.cz liga Stadion Jiráskova ul., 00:00
  • 22. duben
    22. duben proti FC Viktoria Plzeň 25. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 29. duben
    29. duben proti 1. FK Příbram 26. kolo - ePojisteni.cz liga U Litavky, 00:00
  • 6. květen
    6. květen proti FC Slovan Liberec 27. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 13. květen
    13. květen proti MFK Karviná 28. kolo - ePojisteni.cz liga Městský stadion, 00:00
  • 20. květen
    20. květen proti FC Hradec Králové 29. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 27. květen
    27. květen proti 1.FC Slovácko 30. kolo - ePojisteni.cz liga Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, 00:00
  • 3. říjen
    3. říjen proti FC Zbrojovka Brno 9. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 16. říjen
    16. říjen proti FC Vysočina Jihlava 10. kolo - Juniorská liga Areál Na Stoupách, 11:00
  • 24. říjen
    24. říjen proti FC Viktoria Plzeň 11. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 31. říjen
    31. říjen proti 1. FK Příbram 12. kolo - Juniorská liga Na Litavce, 14:30
  • 7. listopad
    7. listopad proti FC Slovan Liberec 13. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 15. listopad
    15. listopad proti Middlesbrough FC Základní skupina - Premier League International Cup Hartlepool FC, 20:00
  • 21. listopad
    21. listopad proti MFK Karviná 14. kolo - Juniorská liga Kovona Karviná, 11:00
  • 28. listopad
    28. listopad proti FC Hradec Králové 15. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 4. prosinec
    4. prosinec proti FK Teplice 16. kolo - Juniorská liga 1.FC Dubí-Pozorka, 10:30
  • 13. prosinec
    13. prosinec proti Villarreal CF Základní skupina - Premier League International Cup Bude upřesněno, 20:00
  • 15. prosinec
    15. prosinec proti Manchester United Základní skupina - Premier League International Cup Leigh Sports Village, 20:00
  • 19. únor
    19. únor proti Bohemians Praha 1905 17. kolo - Juniorská liga Lokomotiva Vršovice, 17:00
  • 26. únor
    26. únor proti FK Jablonec 18. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 5. březen
    5. březen proti FK Dukla Praha 19. kolo - Juniorská liga Juliska, 17:00
  • 12. březen
    12. březen proti FK Mladá Boleslav 20. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 19. březen
    19. březen proti SK Dynamo Č. Budějovice 21. kolo - Juniorská liga SCM Mladé, 17:00
  • 2. duben
    2. duben proti SK Slavia Praha 22. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 9. duben
    9. duben proti FC Zbrojovka Brno 23. kolo - Juniorská liga MěFS Srbská, 17:00
  • 16. duben
    16. duben proti FC Vysočina Jihlava 24. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 23. duben
    23. duben proti FC Viktoria Plzeň 25. kolo - Juniorská liga Luční, 17:00
  • 30. duben
    30. duben proti 1. FK Příbram 26. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 7. květen
    7. květen proti FC Slovan Liberec 27. kolo - Juniorská liga MěS Jeronýmova, 17:00
  • 14. květen
    14. květen proti MFK Karviná 28. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 21. květen
    21. květen proti FC Hradec Králové 29. kolo - Juniorská liga Bavlna, 17:00
  • 28. květen
    28. květen proti FK Fotbal Třinec 30. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 1. říjen
    1. říjen proti FC Slovan Liberec 7. kolo - Ženy - I. liga Hrádek nad Nisou, 10:30
  • 5. říjen
    5. říjen proti FC Twente 16/32 - UEFA Women's Champions League De Grolsch, 19:00
  • 8. říjen
    8. říjen proti FC Hradec Králové 8. kolo - Ženy - I. liga Nový Hradec Králové, 14:00
  • 12. říjen
    12. říjen proti FC Twente 16/32 - UEFA Women's Champions League GENERALI Arena, 18:00
  • 16. říjen
    16. říjen proti FC Zbrojovka Brno 9. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 15:00
  • 29. říjen
    29. říjen proti FC Viktoria Plzeň 10. kolo - Ženy - I. liga Plzeň, Luční, 12:00
  • 6. listopad
    6. listopad proti SK Slavia Praha 11. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 11:00
  • 26. únor
    26. únor proti FK Dukla Praha 12. kolo - Ženy - I. liga Areál ERZET, 13:30
  • 19. březen
    19. březen proti 1.FC Slovácko 13. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 14:00
  • 25. březen
    25. březen proti FC Slovan Liberec 14. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 10:30
  • 2. říjen
    2. říjen proti Povltavská FA 8. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Štěchovice, 10:00
  • 9. říjen
    9. říjen proti FC Písek 9. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 16. říjen
    16. říjen proti Bohemians Praha 1905 10. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Hrdlořezy, 09:30
  • 23. říjen
    23. říjen proti SK Petřín Plzeň 11. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 30. říjen
    30. říjen proti SK Dynamo Č. Budějovice 2. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 6. listopad
    6. listopad proti FC Tempo Praha 3. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tempo, 13:00
  • 12. listopad
    12. listopad proti SK Slavia Praha 1. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Vladivostocká, 14:00
  • 2. říjen
    2. říjen proti Povltavská FA 8. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Štěchovice, 10:00
  • 9. říjen
    9. říjen proti FC Písek 9. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 16. říjen
    16. říjen proti Bohemians Praha 1905 10. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Hrdlořezy, 09:30
  • 23. říjen
    23. říjen proti SK Petřín Plzeň 11. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 30. říjen
    30. říjen proti SK Dynamo Č. Budějovice 2. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 6. listopad
    6. listopad proti FC Tempo Praha 3. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tempo, 13:00
  • 12. listopad
    12. listopad proti SK Slavia Praha 1. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Vladivostocká, 14:00
  • 1. říjen
    1. říjen proti Bohemians Praha 1905 8. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A SK Horní Měcholupy, 11:45
  • 8. říjen
    8. říjen proti FK Mladá Boleslav 9. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 11:45
  • 15. říjen
    15. říjen proti FC Hradec Králové 10. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 11:45
  • 22. říjen
    22. říjen proti FC Viktoria Plzeň 11. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A TJ Sokol Křimic, 12:00
  • 29. říjen
    29. říjen proti SK Dynamo Č. Budějovice 12. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A SCM Mladé, 11:45
  • 5. listopad
    5. listopad proti 1. FK Příbram 13. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 11:45
  • 13. listopad
    13. listopad proti FK Pardubice 14. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Ohrazenice , 13:45
  • 19. listopad
    19. listopad proti SK Slavia Praha 15. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 11:45
  • 27. listopad
    27. listopad proti FK Teplice 16. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Areál Anger, 12:00
  • 12. březen
    12. březen proti Bohemians Praha 1905 19. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 16:30
  • 18. březen
    18. březen proti FK Mladá Boleslav 20. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A 9.ZŠ Mladá Boleslav, 11:45
  • 25. březen
    25. březen proti FC Hradec Králové 21. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Háječek, 12:00
  • 2. duben
    2. duben proti FC Viktoria Plzeň 22. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 17:00
  • 1. říjen
    1. říjen proti Bohemians Praha 1905 8. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Horní Měcholupy, 10:00
  • 8. říjen
    8. říjen proti FK Mladá Boleslav 9. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 15. říjen
    15. říjen proti FC Hradec Králové 10. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 22. říjen
    22. říjen proti FC Viktoria Plzeň 11. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A TJ Sokol Křimice, 10:15
  • 29. říjen
    29. říjen proti SK Dynamo Č. Budějovice 12. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A SCM Mladé, 10:00
  • 5. listopad
    5. listopad proti 1. FK Příbram 13. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 13. listopad
    13. listopad proti FK Pardubice 14. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Ohrazenice, 12:00
  • 19. listopad
    19. listopad proti SK Slavia Praha 15. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 27. listopad
    27. listopad proti FK Teplice 15. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Areál Anger, 10:15
  • 12. březen
    12. březen proti Bohemians Praha 1905 19. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 16:30
  • 18. březen
    18. březen proti FK Mladá Boleslav 20. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A 9.ZŠ Mladá Boleslav, 10:00
  • 25. březen
    25. březen proti FC Hradec Králové 21. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Háječek, 10:15
  • 2. duben
    2. duben proti FC Viktoria Plzeň 22. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 17:00
  • 8. říjen
    8. říjen proti FC Slovan Liberec 9. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Městský stadion, 12:30
  • 16. říjen
    16. říjen proti FK Teplice 10. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 12:15
  • 23. říjen
    23. říjen proti FK Jablonec 11. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A ZŠ Mozartova, 12:30
  • 30. říjen
    30. říjen proti SK Slavia Praha 12. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 12:15
  • 5. listopad
    5. listopad proti FK Meteor Praha 13. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Bedřichovská, 12:00
  • 13. listopad
    13. listopad proti 1. FK Příbram 1. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A stadion Na Litavce, 12:15
  • 8. říjen
    8. říjen proti FC Slovan Liberec 9. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Městský stadion, 10:00
  • 16. říjen
    16. říjen proti FK Teplice 10. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 23. říjen
    23. říjen proti FK Jablonec 11. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A ZŠ Mozartova, 10:15
  • 30. říjen
    30. říjen proti SK Slavia Praha 12. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 5. listopad
    5. listopad proti FK Meteor Praha 13. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Bedřichovská, 10:00
  • 13. listopad
    13. listopad proti 1. FK Příbram 1. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Na Litavce, 10:00
  • 1. říjen
    1. říjen proti FC Hradec Králové 8. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Strahov, 11:00
  • 8. říjen
    8. říjen proti FC Vysočina Jihlava 9. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Na Stoupách, 11:00
  • 12. říjen
    12. říjen proti FK Pardubice 5. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Ohrazenice, 11:00
  • 15. říjen
    15. říjen proti FC Zbrojovka Brno 10. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Strahov, 14:00
  • 18. říjen
    18. říjen proti FK Mladost Podgorica 16/32 - UEFA Youth League Cvijetni Brijeg, 00:00
  • 22. říjen
    22. říjen proti SK Sigma Olomouc 11. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Řepčín, 13:30
  • 29. říjen
    29. říjen proti 1.FC Slovácko 12. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Strahov, 13:00
  • 5. listopad
    5. listopad proti FC Baník Ostrava 13. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Bazaly, 13:30
  • 12. listopad
    12. listopad proti FK Teplice 14. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Strahov, 11:00
  • 19. listopad
    19. listopad proti FC Viktoria Plzeň 15. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Luční, 11:00
  • 26. listopad
    26. listopad proti FK Mladá Boleslav 16. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Strahov, 11:00

Zápasy

Sociální sítě

Fan Shop

  • Replika domácího dresu Rosický

    1290 Kč

    Kup

  • Mikina NIKE 100LETná hráčská

    2190 Kč

    Kup

  • USB flash disk 16Gb

    490 Kč

    Kup

  • Školní batoh velký

    1190 Kč

    Kup

Hlavní partneři
Premium partner