AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
FK Mladá Boleslav

10. září GENERALI Arena, 15:00 |

100 let-ná

Nové video

Další aktuální videa

Novinky

  • 27. 8.

    Restart! Devatenáctka vyhrála v Opavě

    David Holoubek byl s výkonem spokojený

  • 26. 8.

    Skupina K

    Spartu čeká v základní skupině Evropské ligy Inter, Southampton a Beer Sheva

  • 19. 8.

    Vstupenky na Duklu

    Předprodej vstupenek na zápas 5. kola probíhá v Zákaznickém centru

  • 26. 8.

    Velký svátek

    Trenér Zdeněk Ščasný se těší na zápasy s Interem a Southamptonem, varuje před silou Hapoelu

  • 28. 8.

    Spanilá jízda sparťanek pokračuje

    Na rozjetou Spartu nestačila ani Plzeň, kterou domácí hráčky vyprovodily ze Strahova sedmi góly.

  • 23. 8.

    Den budoucích nadějí

    AC Sparta Praha hledá nejmenší fotbalisty a fotbalistky do svých mládežnických týmů

  • 26. 8.

    Nebude to jednoduché

    Lukáš Vácha vnímá sílu soupeřů, ale věří, že hratelný je každý z nich

  • 25. 8.

    Brabec vystřelil postup!

    Jakub Brabec pět minut před koncem utkání vstřelil vítězný gól, Sparta porazila SønderjyskE 3:2 a postoupila do základní skupiny Evropské ligy

  • 25. 8.

    Obrovská euforie

    Jakub Brabec v rozhovoru popisuje své pocity po vítězné brance do sítě SønderjyskE

  • 25. 8.

    Vítězství silou vůle

    Zdeněk Ščasný po vítězné odvetě play-off Evropské ligy

  • 26. 8.

    Skupina K

    Spartu čeká v základní skupině Evropské ligy Inter, Southampton a Beer Sheva

  • 26. 8.

    Velký svátek

    Trenér Zdeněk Ščasný se těší na zápasy s Interem a Southamptonem, varuje před silou Hapoelu

  • 26. 8.

    Nebude to jednoduché

    Lukáš Vácha vnímá sílu soupeřů, ale věří, že hratelný je každý z nich

  • 25. 8.

    Brabec vystřelil postup!

    Jakub Brabec pět minut před koncem utkání vstřelil vítězný gól, Sparta porazila SønderjyskE 3:2 a postoupila do základní skupiny Evropské ligy

  • 25. 8.

    Obrovská euforie

    Jakub Brabec v rozhovoru popisuje své pocity po vítězné brance do sítě SønderjyskE

  • 25. 8.

    Vítězství silou vůle

    Zdeněk Ščasný po vítězné odvetě play-off Evropské ligy

  • 25. 8.

    Lafiho gól byl zlomový

    Pepa Šural v rozhovoru po postupovém zápase přiznává, že v kabině bylo o poločase rušno

  • 25. 8.

    Sparťané v reprezentaci

    Pětice hráčů Sparty v nominaci nového reprezentačního trenéra Karla Jarolíma

  • 24. 8.

    Vše pro postup

    David Lafata před odvetou play-off Evropské ligy proti SonderjyskE

  • 24. 8.

    Velká touha

    Zdeněk Ščasný před odvetou play-off Evropské ligy proti SonderjyskE

Další zprávy

Zápasy

  • 10. září
    10. září proti FK Mladá Boleslav 6. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 15:00
  • 15. září
    15. září proti Southampton FC Základní skupina - Evropská liga St Mary's Stadium, 21:05
  • 17. září
    17. září proti FC Fastav Zlín 7. kolo - ePojisteni.cz liga Stadion Letná, 00:00
  • 24. září
    24. září proti SK Slavia Praha 8. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 29. září
    29. září proti FC Internazionale Milano Základní skupina - Evropská liga Stadion Letná, 19:00
  • 1. říjen
    1. říjen proti FC Zbrojovka Brno 9. kolo - ePojisteni.cz liga Stadion Srbská, 00:00
  • 15. říjen
    15. říjen proti FC Vysočina Jihlava 10. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 20. říjen
    20. říjen proti Hapoel Be'er Sheva FC Základní skupina - Evropská liga Turner Stadium, 19:00
  • 22. říjen
    22. říjen proti FC Viktoria Plzeň 11. kolo - ePojisteni.cz liga Doosan Arena, 00:00
  • 29. říjen
    29. říjen proti 1. FK Příbram 12. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 3. listopad
    3. listopad proti Hapoel Be'er Sheva FC Základní skupina - Evropská liga Stadion Letná, 21:05
  • 5. listopad
    5. listopad proti FC Slovan Liberec 13. kolo - ePojisteni.cz liga U Nisy, 00:00
  • 19. listopad
    19. listopad proti MFK Karviná 14. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 24. listopad
    24. listopad proti Southampton FC Základní skupina - Evropská liga Stadion Letná, 19:00
  • 26. listopad
    26. listopad proti FC Hradec Králové 15. kolo - ePojisteni.cz liga Malšovický stadion, 00:00
  • 3. prosinec
    3. prosinec proti FK Teplice 16. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 8. prosinec
    8. prosinec proti FC Internazionale Milano Základní skupina - Evropská liga San Siro, 21:05
  • 18. únor
    18. únor proti Bohemians Praha 1905 17. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 25. únor
    25. únor proti FK Jablonec 18. kolo - ePojisteni.cz liga Stadion Střelnice, 00:00
  • 4. březen
    4. březen proti FK Dukla Praha 19. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 11. březen
    11. březen proti FK Mladá Boleslav 20. kolo - ePojisteni.cz liga Městský stadion, 00:00
  • 18. březen
    18. březen proti FC Fastav Zlín 21. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 1. duben
    1. duben proti SK Slavia Praha 22. kolo - ePojisteni.cz liga Eden, 00:00
  • 8. duben
    8. duben proti FC Zbrojovka Brno 23. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 15. duben
    15. duben proti FC Vysočina Jihlava 24. kolo - ePojisteni.cz liga Stadion Jiráskova ul., 00:00
  • 22. duben
    22. duben proti FC Viktoria Plzeň 25. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 29. duben
    29. duben proti 1. FK Příbram 26. kolo - ePojisteni.cz liga U Litavky, 00:00
  • 6. květen
    6. květen proti FC Slovan Liberec 27. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 13. květen
    13. květen proti MFK Karviná 28. kolo - ePojisteni.cz liga Městský stadion, 00:00
  • 20. květen
    20. květen proti FC Hradec Králové 29. kolo - ePojisteni.cz liga GENERALI Arena, 00:00
  • 27. květen
    27. květen proti 1.FC Slovácko 30. kolo - ePojisteni.cz liga Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, 00:00
  • 29. srpen
    29. srpen proti FK Dukla Praha 5. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 11. září
    11. září proti FK Mladá Boleslav 6. kolo - Juniorská liga MěS Mladá Boleslav, 11:00
  • 19. září
    19. září proti SK Dynamo Č. Budějovice 7. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 25. září
    25. září proti SK Slavia Praha 8. kolo - Juniorská liga SC Horní Počernice, 10:15
  • 3. říjen
    3. říjen proti FC Zbrojovka Brno 9. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 16. říjen
    16. říjen proti FC Vysočina Jihlava 10. kolo - Juniorská liga MěS, Jiráskova 69, 11:00
  • 24. říjen
    24. říjen proti FC Viktoria Plzeň 11. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 31. říjen
    31. říjen proti 1. FK Příbram 12. kolo - Juniorská liga Na Litavce, 14:30
  • 7. listopad
    7. listopad proti FC Slovan Liberec 13. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 21. listopad
    21. listopad proti MFK Karviná 14. kolo - Juniorská liga Kovona Karviná, 11:00
  • 28. listopad
    28. listopad proti FC Hradec Králové 15. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 4. prosinec
    4. prosinec proti FK Teplice 16. kolo - Juniorská liga 1.FC Dubí-Pozorka, 10:30
  • 19. únor
    19. únor proti Bohemians Praha 1905 17. kolo - Juniorská liga Lokomotiva Vršovice, 17:00
  • 26. únor
    26. únor proti FK Jablonec 18. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 5. březen
    5. březen proti FK Dukla Praha 19. kolo - Juniorská liga Juliska, 17:00
  • 12. březen
    12. březen proti FK Mladá Boleslav 20. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 19. březen
    19. březen proti SK Dynamo Č. Budějovice 21. kolo - Juniorská liga SCM Mladé, 17:00
  • 2. duben
    2. duben proti SK Slavia Praha 22. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 9. duben
    9. duben proti FC Zbrojovka Brno 23. kolo - Juniorská liga MěFS Srbská, 17:00
  • 16. duben
    16. duben proti FC Vysočina Jihlava 24. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 23. duben
    23. duben proti FC Viktoria Plzeň 25. kolo - Juniorská liga Luční, 17:00
  • 30. duben
    30. duben proti 1. FK Příbram 26. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 7. květen
    7. květen proti FC Slovan Liberec 27. kolo - Juniorská liga MěS Jeronýmova, 17:00
  • 14. květen
    14. květen proti MFK Karviná 28. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 21. květen
    21. květen proti FC Hradec Králové 29. kolo - Juniorská liga Bavlna, 17:00
  • 28. květen
    28. květen proti FK Fotbal Třinec 30. kolo - Juniorská liga TCM Strahov, 13:00
  • 3. září
    3. září proti SK Slavia Praha 4. kolo - Ženy - I. liga Xaverov, 14:00
  • 11. září
    11. září proti FK Dukla Praha 5. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 15:00
  • 24. září
    24. září proti 1.FC Slovácko 6. kolo - Ženy - I. liga Širůch - St. Město, 13:30
  • 1. říjen
    1. říjen proti FC Slovan Liberec 7. kolo - Ženy - I. liga Hrádek nad Nisou, 10:30
  • 8. říjen
    8. říjen proti FC Hradec Králové 8. kolo - Ženy - I. liga Nový Hradec Králové, 14:00
  • 16. říjen
    16. říjen proti FC Zbrojovka Brno 9. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 15:00
  • 29. říjen
    29. říjen proti FC Viktoria Plzeň 10. kolo - Ženy - I. liga Plzeň, Luční, 12:00
  • 6. listopad
    6. listopad proti SK Slavia Praha 11. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 11:00
  • 26. únor
    26. únor proti FK Dukla Praha 12. kolo - Ženy - I. liga Areál ERZET, 13:30
  • 19. březen
    19. březen proti 1.FC Slovácko 13. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 14:00
  • 25. březen
    25. březen proti FC Slovan Liberec 14. kolo - Ženy - I. liga TC Strahov, 10:30
  • 3. září
    3. září proti SK Benešov 4. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A SK Pyšely, 10:00
  • 11. září
    11. září proti 1. FK Příbram 5. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 17. září
    17. září proti FC MAS Táborsko 6. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Svépomoc, 10:00
  • 25. září
    25. září proti FC Viktoria Plzeň 7. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 2. říjen
    2. říjen proti Povltavská FA 8. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Štěchovice, 10:00
  • 9. říjen
    9. říjen proti FC Písek 9. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 16. říjen
    16. říjen proti Bohemians Praha 1905 10. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Hrdlořezy, 09:30
  • 23. říjen
    23. říjen proti SK Petřín Plzeň 11. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 30. říjen
    30. říjen proti SK Dynamo Č. Budějovice 2. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 6. listopad
    6. listopad proti FC Tempo Praha 3. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Tempo, 13:00
  • 12. listopad
    12. listopad proti SK Slavia Praha 1. kolo - Česká liga žáků U12, sk. A Vladivostocká, 14:00
  • 3. září
    3. září proti SK Benešov 4. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A SK Pyšely, 10:00
  • 11. září
    11. září proti 1. FK Příbram 5. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 17. září
    17. září proti FC MAS Táborsko 6. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Svépomoc, 10:00
  • 25. září
    25. září proti FC Viktoria Plzeň 7. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 2. říjen
    2. říjen proti Povltavská FA 8. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Štěchovice, 10:00
  • 9. říjen
    9. říjen proti FC Písek 9. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 16. říjen
    16. říjen proti Bohemians Praha 1905 10. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Hrdlořezy, 09:30
  • 23. říjen
    23. říjen proti SK Petřín Plzeň 11. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 30. říjen
    30. říjen proti SK Dynamo Č. Budějovice 2. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 6. listopad
    6. listopad proti FC Tempo Praha 3. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Tempo, 13:00
  • 12. listopad
    12. listopad proti SK Slavia Praha 1. kolo - Česká liga žáků U13, sk. A Vladivostocká, 14:00
  • 31. srpen
    31. srpen proti SK Dynamo Č. Budějovice 1. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 11:45
  • 3. září
    3. září proti SK Slavia Praha 4. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Vladivostocká, 12:00
  • 7. září
    7. září proti Mostecký fotbalový klub 17. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 11:45
  • 10. září
    10. září proti FK Teplice 5. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 11:45
  • 17. září
    17. září proti Mostecký fotbalový klub 6. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A TCM Albrechtická, 12:00
  • 24. září
    24. září proti FK Meteor Praha 7. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 11:45
  • 28. září
    28. září proti FK Meteor Praha 18. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Bedřichovská, 12:00
  • 1. říjen
    1. říjen proti Bohemians Praha 1905 8. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A SK Horní Měcholupy, 11:45
  • 8. říjen
    8. říjen proti FK Mladá Boleslav 9. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 11:45
  • 15. říjen
    15. říjen proti FC Hradec Králové 10. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 11:45
  • 22. říjen
    22. říjen proti FC Viktoria Plzeň 11. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A TJ Sokol Křimic, 12:00
  • 29. říjen
    29. říjen proti SK Dynamo Č. Budějovice 12. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A SCM Mladé, 11:45
  • 5. listopad
    5. listopad proti 1. FK Příbram 13. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 11:45
  • 13. listopad
    13. listopad proti FK Pardubice 14. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Ohrazenice , 13:45
  • 19. listopad
    19. listopad proti SK Slavia Praha 15. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 11:45
  • 27. listopad
    27. listopad proti FK Teplice 16. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Areál Anger, 12:00
  • 12. březen
    12. březen proti Bohemians Praha 1905 19. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 16:30
  • 18. březen
    18. březen proti FK Mladá Boleslav 20. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A 9.ZŠ Mladá Boleslav, 11:45
  • 25. březen
    25. březen proti FC Hradec Králové 21. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Háječek, 12:00
  • 2. duben
    2. duben proti FC Viktoria Plzeň 22. kolo - Česká liga žáků U14, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 17:00
  • 31. srpen
    31. srpen proti SK Dynamo Č. Budějovice 1. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 3. září
    3. září proti SK Slavia Praha 4. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Vladivostocká, 10:15
  • 7. září
    7. září proti Mostecký fotbalový klub 17. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 10. září
    10. září proti FK Teplice 5. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 17. září
    17. září proti Mostecký fotbalový klub 6. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A TCM Albrechtická, 10:15
  • 24. září
    24. září proti FK Meteor Praha 7. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 28. září
    28. září proti FK Meteor Praha 18. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Bedřichovská, 10:15
  • 1. říjen
    1. říjen proti Bohemians Praha 1905 8. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Horní Měcholupy, 10:00
  • 8. říjen
    8. říjen proti FK Mladá Boleslav 9. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 15. říjen
    15. říjen proti FC Hradec Králové 10. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 22. říjen
    22. říjen proti FC Viktoria Plzeň 11. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A TJ Sokol Křimice, 10:15
  • 29. říjen
    29. říjen proti SK Dynamo Č. Budějovice 12. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A SCM Mladé, 10:00
  • 5. listopad
    5. listopad proti 1. FK Příbram 13. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 13. listopad
    13. listopad proti FK Pardubice 14. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Ohrazenice, 12:00
  • 19. listopad
    19. listopad proti SK Slavia Praha 15. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 27. listopad
    27. listopad proti FK Teplice 15. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Areál Anger, 10:15
  • 12. březen
    12. březen proti Bohemians Praha 1905 19. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 16:30
  • 18. březen
    18. březen proti FK Mladá Boleslav 20. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A 9.ZŠ Mladá Boleslav, 10:00
  • 25. březen
    25. březen proti FC Hradec Králové 21. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Háječek, 10:15
  • 2. duben
    2. duben proti FC Viktoria Plzeň 22. kolo - Česká liga žáků U15, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 17:00
  • 4. září
    4. září proti FC Viktoria Plzeň 4. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 12:15
  • 11. září
    11. září proti FK Pardubice 5. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Ohrazenice, 12:15
  • 18. září
    18. září proti FK Dukla Praha 6. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 12:15
  • 24. září
    24. září proti FK Mladá Boleslav 7. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Městský stadion, 12:30
  • 28. září
    28. září proti Bohemians Praha 1905 8. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 12:15
  • 8. říjen
    8. říjen proti FC Slovan Liberec 9. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Městský stadion, 12:30
  • 16. říjen
    16. říjen proti FK Teplice 10. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 12:15
  • 23. říjen
    23. říjen proti FK Jablonec 11. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A ZŠ Mozartova, 12:30
  • 30. říjen
    30. říjen proti SK Slavia Praha 12. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 12:15
  • 5. listopad
    5. listopad proti FK Meteor Praha 13. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A Bedřichovská, 12:00
  • 13. listopad
    13. listopad proti 1. FK Příbram 1. kolo - Česká liga dorostu U16, sk. A stadion Na Litavce, 12:15
  • 4. září
    4. září proti FC Viktoria Plzeň 4. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 11. září
    11. září proti FK Pardubice 5. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Ohrazenice, 10:00
  • 18. září
    18. září proti FK Dukla Praha 6. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 24. září
    24. září proti FK Mladá Boleslav 7. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Městský stadion, 10:15
  • 28. září
    28. září proti Bohemians Praha 1905 8. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 8. říjen
    8. říjen proti FC Slovan Liberec 9. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Městský stadion, 10:00
  • 16. říjen
    16. říjen proti FK Teplice 10. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 23. říjen
    23. říjen proti FK Jablonec 11. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A ZŠ Mozartova, 10:15
  • 30. říjen
    30. říjen proti SK Slavia Praha 12. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Tréninkové centrum mládeže Strahov, 10:00
  • 5. listopad
    5. listopad proti FK Meteor Praha 13. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Bedřichovská, 10:00
  • 13. listopad
    13. listopad proti 1. FK Příbram 1. kolo - Česká liga dorostu U17, sk. A Na Litavce, 10:00
  • 31. srpen
    31. srpen proti FC Hlučín 4. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Strahov, 14:30
  • 10. září
    10. září proti FK Pardubice 5. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Ohrazenice, 13:00
  • 17. září
    17. září proti MFK Karviná 6. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Strahov, 14:30
  • 21. září
    21. září proti SK Slavia Praha 2. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Strahov, 11:00
  • 24. září
    24. září proti FC Fastav Zlín 7. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Vršava, 13:30
  • 1. říjen
    1. říjen proti FC Hradec Králové 8. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Strahov, 11:00
  • 8. říjen
    8. říjen proti FC Vysočina Jihlava 9. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Na Stoupách, 11:00
  • 15. říjen
    15. říjen proti FC Zbrojovka Brno 10. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Strahov, 14:00
  • 22. říjen
    22. říjen proti SK Sigma Olomouc 11. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Řepčín, 13:30
  • 29. říjen
    29. říjen proti 1.FC Slovácko 12. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Strahov, 13:00
  • 5. listopad
    5. listopad proti FC Baník Ostrava 13. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Bazaly, 13:30
  • 12. listopad
    12. listopad proti FK Teplice 14. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Strahov, 11:00
  • 19. listopad
    19. listopad proti FC Viktoria Plzeň 15. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Luční, 11:00
  • 26. listopad
    26. listopad proti FK Mladá Boleslav 16. kolo - 1. Dorostenecká liga U19 Strahov, 11:00

Zápasy

Sociální sítě

Fan Shop

  • Replika domácího dresu 2015-2017

    1190 Kč

    Kup

  • Odznak Srňa

    25 Kč

    Kup

  • Povlečení trio - dospělé

    1150 Kč

    Kup

  • Školní batoh velký

    1190 Kč

    Kup

Hlavní partneři
Premium partner